Krása a módaVlasy

Polorozpuštěné účesy: 4 trendy nápady pro rok 2024

Polorozpuštěné účesy: 4 trendy nápady pro rok 2024

Polorozpuštěné účesy jsou kompromisem mezi rozpuštěnými a sepnutými vlasy. Jsou velmi častou volbou u nevěst, které si je nechávají česat ve svůj výjimečný den. I pro běžné nošení jsou ale polorozpuštěné účesy jistě vhodnou volbou.

Nápady na polorozpuštěné účesy

Vytvořit si polorozpuštěný účes vůbec nemusí být náročné – samozřejmě pokud nejde o účes svatební. Při běžném nošení je to otázka pár vteřin. Mám pro vás pár nápadů na polorozpuštěné účesy, které můžete nosit do práce i na doma.

Jeden drdol

Ve chvílích, kdy trávíte čas doma, například sledováním televize a pokřupáváním něčeho dobrého na zub, oceníte snadný účes, který se postará o to, že vám vlasy nebudou padat do misky či pytlíku s dobrotami.

Vrchní část vlasů stáhněte do nedbalého drdolu. Vykouzlit ho můžete na vrchu temene hlavy, několikrát obtočit gumičkou a zbylé vlasy nechte volně splývat.

Dva drdoly

Když je jeden drdol málo, přidejte k němu další. Na každé straně hlavy smotejte jeden drdol, zbylé vlasy nechte splývat. Dva drdoly představují správňácký účes, se kterým určitě rozesmějete své okolí.

Culík

Mezi polorozpuštěné účesy zařadíme i takovou klasiku, jakou je culík. Cílem samozřejmě není stáhnout do culíku všechny vlasy – jen ty horní. Stáhněte horní část vlasů do menšího culíku. Je jen na vás, jestli si vlasy necháte sčesané na pěšinku, nebo jestli je sčešete dozadu a stáhnete gumičkou.

Cop

Hledáte inspiraci na polorozpuštěné účesy, které zvládnete vykouzlit během chvíle a které můžete nosit nejen doma, ale třeba i do práce nebo na nákupy do města? Pak pro vás máme ještě jeden tip – zapleťte si cop.

Vezměte svrchní vlasy po obou stranách hlavy a z každé strany začněte směrem dozadu z vlasů splétat copánek. Vzadu se pak konce obou copánků spojí – stáhněte je k sobě gumičkou.