Krása a módaMóda

Svatební šaty na pláž: 4 rady pro správný výběr

Svatební šaty na pláž: 4 rady pro správný výběr

Těšíte se na svou vysněnou svatbu na pláži? Pravděpodobně vás tedy bude zajímat, jaké šaty si vybrat na plážovou svatbu, která je synonymem pro ležérnost a relax. Dobrou zprávou je, že po přečtení tohoto článku se už muset nebudete obávat toho, že zvolíte příliš formální nebo naopak příliš ležérní svatební outfit. Společně totiž najdeme řešení!

Bílá barva šatů jako osvědčená klasika

Každá z nás někdy ráda experimentuje a zkouší nové trendy a barvy. Naše první rada pro vás však zní, abyste se při svatbě na pláži držely osvědčené klasiky, a proto zvolte bílou barvu vašich šatů. Proč?

  • Bílé šaty budou vypadat nádherně na fotkách z pláže,
  • vytváří nádherný kontrast s azurovou barvou moře,
  • bílým šatům velmi sluší zelená krajina v okolí pláže na focení.

Dlouhou vlečku raději ne

Na svatbě touží každá žena po tom, aby vypadala jako princezna. A co nosí takové princezny? Dlouhé metrové vlečky.

Jestliže jste si vybraly jako místo pro svou svatbu právě pláž, budete muset vlečku ze svého outfitu raději vynechat. Proč? Protože žádná nevěsta nechce tahat dlouhou vlečku po písku a mít ji na svatebních fotkách špinavou, zároveň se vlečka také nehodí pro neformální plážové svatby.

Luxusní vlečku ke svatebním šatům proto doporučujeme pro formální svatby v kostele nebo v uzavřených sálech.

Dlouhé nebo krátké svatební šaty? Asymetrické!

Toto rozhodnutí je zcela na vás, protože nepodléhá žádným pravidlům formálnosti. Zamyslete se proto nad tím, jak se budete na pláži cítit, jestliže zvolíte dlouhé nebo krátké šaty.

Nemůžete se rozhodnou, zda zvolit krátké nebo dlouhé šaty? Dobrým tipem pro vás mohou být asymetrické svatební šaty, protože zajistí kratší délku v přední části, abyste se mohly pohodlně pohybovat po písku.

Zároveň budou vypadat také skvěle na fotkách, jelikož vyniknou vaše opálené nohy z mořského sluníčka!

Boty můžete nechat v kufru

Možná vás teď napadlo, jaké zvolit boty k vašim šatům. Máme pro vás dobrou zprávu, jelikož za boty můžete ve svatebním rozpočtu ušetřit, protože nejlépe budete na svatebních fotkách z pláže vypadat bosí!