Krása a módaVlasy

Pletené účesy: 7 zajímavých nápadů nejen na všední den

Pletené účesy: 7 zajímavých nápadů nejen na všední den

Pletené účesy mají své kouzlo. Ano, někdy si vyžadují trochu času, nicméně řádově během několika minut zvládnete ze svých vlasů vytvořit zajímavý účes, který druhým vezme dech. Chce to jen trochu nápadu, zapojit fantazii a pletené účesy mohou podtrhnout váš look.

Inspirace na pletené účesy

Pletené účesy přijdou vhod ženám s polodlouhými a dlouhými vlasy. Samozřejmě čím delší hříva, tím více možností máte a tím více si můžete se svými vlasy a jejich stylingem vyhrát. My pro vás máme inspiraci na sedm zajímavých účesů, kde copy hrají hlavní roli.

  • Cop z culíku
  • Dva rybí copy
  • Cop z ofiny
  • Dva klasické copy
  • Jeden francouzský cop
  • Francouzský cop na stranu
  • Dva copy a copánek z ofiny

Cop z culíku

Udělejte si vzadu na hlavě klasický culík a ten poté zapleťte do copu. Jednoduchá záležitost, kterou zvládnete během mrknutí oka. A jak dobře vypadá!

Dva rybí copy

Zvládnete si zaplést tzv. rybí cop? Pokud ano, pak směle do toho. Rybí copy dokážou upoutat pozornost, jsou totiž na pohled opravdu zajímavé.

Cop z ofiny

Mezi pletené účesy řadíme i cop z ofiny. Nemusíte si splétat celou hlavu, stačí jen vykouzlit copánek z ofiny a cop vést směrem dozadu. Jednoduché a pěkné!

Dva klasické copy

Tohle prostě nikdy nezklame. Klasické copy se učíme plést už jako malé holčičky a tahle dovednost se nám hodí i v dospělosti.

Jeden francouzský cop

Pletené účesy ve stylu Francie jsou krásné. Tradiční francouzský cop začněte splétat od vrchu hlavy a pokračujte až dolů.

Francouzský cop na stranu

Obdoba výše zmíněného účesu, jen s tím rozdílem, že cop povedete na jednu stranu. Snadný účes, který ale ve finále působí velmi elegantně.

Dva klasické copy a copánek z ofiny

Chcete-li své pletené copy oživit, nejdříve si zapleťte dva klasické, na každé straně jeden. A poté přidejte ještě cop spletený z ofiny.