Krása a módaMóda

Plavky stahující břicho: krásné a trendy modely na léto 2024

Plavky stahující břicho: krásné a trendy modely na léto 2024

I přesto, že možná máte dojem, že je to teprve pár týdnů, co jsme oslavili začátek nového roku, jaro už je v plném proudu a pozvolna přichází sezóna letních dovolených. Hubnutí do plavek tak už stíhají jen ti, kteří jsou skutečně motivovaní, zatímco ostatní se musí poohlížet po alternativních outfitech. Naštěstí pro tu druhou skupinu existují i plavky stahující břicho. A tak se nemusíte v létě pařit u vody ve svetru jen aby někdo náhodou nezahlédl vaši zimní postavu.

Módní a krásné?

Pokud hledáte plavky stahující břicho, pak máte velké štěstí, že žijete v dnešní době. Nabídka je totiž velmi široká a na rozdíl od doby ještě před několika lety se nemusíte nechat při výběru omezovat. Na titěrné bikiny logicky zapomeňte, jiné střihy dvoudílných plavek vám však zakázané nejsou.

Bikiny s vysokým pasem

Zejména pokud je vaším problémem, který se snažíte zakrýt oblast spodního břicha, pak můžete bez obav sáhnout do nabídky dvojdílných plavek se spodním dílem do pasu. Vždy se snažte, aby spodní díl byl tmavší a pokud možno i jednobarevný. Krásné jsou například plavkové kalhotky ze stránky Astratex.cz spodní díl dámských plavek Lagoon Soft.

Stahující jednodílné plavky

Klasickou volbou jsou pak samozřejmě jednodílné plavky, které svým střihem a použitými materiály mají schopnost skutečně postavu vytvarovat. Při výběru dávejte pozor, abyste správně zvolily velikost, jelikož v opačném případě vám plavky neudělají dobrou službu.

Zkuste tankiny!

Zajímavou alternativou pro vás mohou být i takzvané tankiny. Nejedná se sice o plavky, které by vám bříško stáhly, ale vrchní díl bývá střižen jako volnější tílko, díky čemuž jsou problémové partie skryty. Spoustu vhodných možností najdete například na stránce bonprix.cz.