Krása a módaMóda

Plavky pro malá poprsí: 4+1 tip jak najít plavky pro sexy dekolt

Plavky pro malá poprsí: 4+1 tip jak najít plavky pro sexy dekolt

Co se velikosti ňader týče, příroda k vám nebyla kdovíjak štědrá? Slýcháváte na svoji adresu popichující poznámky typu „když se rozdávala velká prsa, tak jsi zrovna chyběla“ a podobně? Ženy s menším poprsím mnohdy řeší nesnáze při výběru vhodné podprsenky, nebo třeba nevědí, jaké vybrat plavky pro malá poprsí. A právě s tímto úkolem vám v dnešním článku pomůžeme!

Jak vybrat plavky pro malá poprsí?

Máte malá prsa? Není za ro se stydět. A to dokonce ani v létě někde na plovárně nebo u moře. Stačí najít vhodné plavky pro malá poprsí a i z vašich menších proporcí se rázem mohou stát velké přednosti. Podle čeho takové plavky vybrat?

4+1 tip jak vybrat plavky pro malá poprsí:

  • Květinové vzory
  • Plavky s volánky
  • Bandeau podprsenka
  • Push-up efekt
  • Vzorované plavky

Nebojte se květinových vzorů

I když vám příroda do vínku (nebo chcete-li do podprsenky) nenadělila kdovíjak objemná ňadra, můžete tento fakt zamaskovat tím, že si vyberete plavky s květinovým vzorem. Odvedou pozornost od skutečnosti, že nejste na hrudníku zvlášť vyvinuté.

Vsaďte na plavky s volánky

Plavky s volánky jsou skvělou volbou (nejen) pro ženy, které mají malá prsa. Volánky zajistí, že pohled druhých okamžitě nespočine na vaší menší výbavě, ale naopak je zaujmou veselé a hravé volánky. Optické efekty mají zelenou!

Bandeau podprsenka dokáže mnohé

Hledáte-li pro sebe plavky pro malá poprsí, můžeme vám doporučit modely, jejichž součástí bude bandeau podprsenka. Tyto plavky mohou zamaskovat mnohé – dokonce i malá ňadra.

Nestyďte se za plavky s push-up efektem

Máte malá ňadra, ale přesto chcete dosáhnout svůdného dekoltu? Je to samozřejmě možné! Pohrajte si opět s optickými klamy a vsaďte na podprsenky s push-up efektem. Ty vaše poprsí jemně nadzvednou a prsa tak rázem budou vypadat plnější a větší.

Zkuste vzorované plavky

A jsme zase u toho – když se nemůžete vystavovat s bujným dekoltem, odzbrojte všechny okolo vás výrazným vzorem na bikinách. Nebudou pak mít čas sledovat, jakou velikost poprsí schováváte v podprsence.