Horoskopy

Okouzlující znamení: těmto ihned podlehnete

Okouzlující znamení: těmto ihned podlehnete

Byli jste někdy ve společnosti a potkali tam někoho, kdo vám během vteřiny zamotal hlavu? Najdou se mezi námi jedinci, kteří si svým šarmem umí podmanit skoro kohokoliv. Existují lidé se zvláštním talentem, kteří dokážou okouzlit naprosto každého a jsou to právě tato znamení:

  • Blíženci
  • Lev
  • Váhy
  • Štír

Pokud narazíte na někoho z této silně čtveřice, bez pochyby vás uchvátí. Tito jedinci na sebe umí okamžitě upoutat pozornost, aniž by pro to museli udělat něco speciálního. 

Blíženci

21. 5. až 20. 6.

S Blíženci se člověk zkrátka nenudí. Jsou kreativní, blázniví a spontánní, čímž přitahují druhé. Dokáží se nadchnout téměř pro vše a působí proto na mnohé neodolatelně. Muži v tomto znamení jsou výraznými osobnostmi. Díky jejich komunikačním dovednostem a inteligenci si vás doslova omotají kolem prstu. 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lidé ve znamení Lva mají dar učarovat na první pohled. Patří mezi populární a osoby a ve společnosti se vše točí kolem nich. Svojí pozitivní energií působí na okolí, jako magnet. Svých předností jsou si dobře vědomi. V jejich blízkosti se cítíte šťastne až opojně, čehož umí využít. Muži i ženy narození v tomto znamení často působí v roli manažerů či vůdců, které ostatní následují pro jejich nepopiratelné charisma. 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Další v pořadí stojí Váhy. Ženy narozené ve znamení Vah jsou elegantní se smyslem pro estetiku a umění. Tyto ženy se dobře oblékají a vždy se snaží potěšit  své okolí. Tímto počínáním se jim téměř vždycky podaří získat to, co zrovna chtějí. Jsou to jemné a zároveň smyslné osoby, kterým je těžké cokoliv odepřít.

Štír

24. 10. až  22. 11.

V tomto žebříčku okouzlujících znamení nelze opomenout také Štíří jedince. Nejatraktivnější je u nich podmanivá tajemnost a to hlavně u žen. Štíři jednají a projevují se velmi intenzivně. Jejich pohled se vám vryje hluboko do paměti a budete o něm dlouho přemítat ve své mysli. Právě tyto aspekty je činí obzvláště okouzlujícími pro ostatní znamení.