Krása a módaVlasy

Ofina pro vysoké čelo: jak ji nosit a nestydět se za ni i v roce 2024?

Ofina pro vysoké čelo: jak ji nosit a nestydět se za ni i v roce 2024?

Máte vysoké čelo? Pak věřte, že nejste jediní, kdo se s tímto nedostatkem potýká. Mít vysoké čelo mnozí považují za prokletí a za tuto část svého těla se často stydí. Přitom jen stačí vědět, jak vysoké čelo (a případně i kouty, které vysoké čelo často doprovází) vhodně zamaskovat. Ofina pro vysoké čelo tak může být šikovným řešením. Naučte se ji nosit!

Ofina pro vysoké čelo: ano nebo ne?

Za nás rozhodně ano. Pokud vám příroda do vínku nadělila vysoké čelo a vy chcete tento svůj nedostatek schovat před pozorností okolí, pak je ofina chytrým způsobem, jak toho docílit. Ofina pro vysoké čelo přitom může mít mnoho podob:

  • Rovně střižená ofina
  • Ofina na patku
  • Šikmá ofina
  • Divoce sestříhaná ofina

Rovně střižená ofina nemusí padnout každému

Rovná ofina pro vysoké čelo je sice řešení, jak svůj problém hravě skrýt, ale je pravda, že to nemusí být ideální cesta úplně pro každého. Mnozí se rovné ofině „ala podél čela“ brání, nebo o tomto střihu hovoří jako o střihu podle hrnce. Chce to zkusit, zda vám bude sedět a budete se v tomto střihu cítit.

Ofina na patku

Tím je myšlena ofina tažená z jedné strany. Je to ideální řešení pro ženy, kterým se nelíbí rovná ofina, a přesto hledají způsob, jak zamaskovat vysoké čelo. Nechte si ofinu sestřihnout k jedné straně. Záleží jen na vás, jestli budete mít patku nalevo nebo napravo.

Šikmá ofina

Šikmá ofina pro vysoké čelo je postupně sestříhaná. Co si pod tím představit? Že nemá jednu délku, ale je tažená z jednoho boku a postupně sestříhaná ve své délce, což vytváří na pohled velmi zajímavý efekt.

Divoce sestříhaná ofina

Hledáte-li způsob, jak zamaskovat vysoké čelo, je divoce sestříhaná ofina ideální volba. Je to perfektní varianta pro účesy, které působí lehce rozcuchaně a působí lehce nedbale. Takový účes společně s ofinou pak vytváří velmi hravý dojem.