Krása a módaMóda

Oblečení do kanceláře pro ženy: 4 elegantní a slušivé outfity

Oblečení do kanceláře pro ženy: 4 elegantní a slušivé outfity

Pokud pracujete na kancelářské pozici, pak určitě moc dobře víte, že se od vás očekává dodržování určitého dress code. Ženy pracující v kancelářích by se měly oblékat reprezentativně a tak, aby jim to slušelo. Přinášíme proto tipy na oblečení do kanceláře pro ženy, ve kterých se budete cítit pohodlně a ve kterých vám to bude slušet.

Tipy na oblečení do kanceláře pro ženy

Kdo pracuje v kanceláři, může mnohdy stát před skříní plnou oblečení, a přesto nebude vědět, co si vzít na sebe. Někdy zkrátka dojde inspirace. Od toho jsme tu my a náš dnešní článek. V něm pro vás máme čtyři tipy na kancelářský outfit. Vyberte si, ve kterém do práce vyrazíte třeba už zítra.

Šaty k ženám patří. I k těm, které pracují v kanceláři

Vzít si na sebe šaty na pracovní den do kanceláře? Proč ne! Vždyť který jiný kousek k ženám tak dokonale patří, nežli právě šaty? Do kanceláře radíme vybírat pouzdrové šaty, volte spíše střídmější barvy – jako třeba lososová, béžová, tmavě modrá. Nebojte se ani černé nebo bílé.

Foto: Unsplash

Halenka a sáčko pro pohodlí a eleganci

Oblečení do kanceláře pro ženy by mělo být reprezentativní a klidně i elegantní. Pokud pracujete někde, kde se setkáváte s lidmi, pak možná chcete působit jako elegantní a ležérní dáma. Proto doporučujeme vzít si na sebe jednoduchou halenku a k té pohodlné sáčko. S touhle dvojicí nemáte šanci cokoli pokazit.

Foto: Unsplash

Košile je základ a do kanceláře perfektně sedí

Když se řekne oblečení do kanceláře pro ženy, možná i vás jako vůbec první napadne košile. Právě košile přece ke kancelářskému dress code neodmyslitelně patří. Nemluvě o tom, že by každá žena měla mít v šatníku alespoň jednu slušivou košili. Ke košili pak můžete vzít kalhoty nebo třeba sukni a elegantní outfit do kanceláře je na světě.

Foto: Unsplash

I plnoštíhlé ženy se do kanceláře mohou oblékat slušivě

I když máte nějaké to kilo navíc, pracovní den v kanceláři můžete strávit pohodlně a v oblečení, ve kterém vám to bude slušet. Plnoštíhlým ženám můžeme doporučit delší tuniky a halenky sahající alespoň pod zadeček. I sako se jim bude hodit.

Foto: Unsplash