Horoskopy

Největší chamtivci dle znamení: Kdo je podle horoskopu nejvíce na peníze?

Největší chamtivci dle znamení: Kdo je podle horoskopu nejvíce na peníze?

Umíte s penězi hospodařit nebo se vám rychle z rukou rozkutálí? Některá znamení zvěrokruhu jsou škudlivá, jiná rozhazují. Jak jste na tom vy?

Beran

S financemi příliš dobře nezachází. Šetření je pro něj problém, miluje totiž utrácení. Charakteristické jsou pro něj impulzivní nákupy. Peníze však dokáže vždy vydělat a tak o ně nemá nouzi.

Býk

Cítí se pohodlně, pokud má nějakou finanční rezervu. Pak rád utrácí, investuje do kvalitních věcí, které mu vydrží dlouhé roky. Pokud je to nutné, tak dokáže šetřit.

Blíženci

Peníze nehromadí. Berou je však jako jistotu. Šikovně si vytvářejí finanční rezervu a šetří na to, na čem jim záleží.Poměrně snadno se nechají zlákat k utrácení.

Rak

Vystačí si s málem, ale je spokojený, pokud má finančně zajištěnou rodinu. Občas hodně utrácí, ale vždy nejprve analyzuje.

Lev

Rozhodně nepatří mezi znamení spořivá. Rád si užívá života a k tomu utrácí peníze. Umí je však vydělat a pak si je užívá. Chce-li si dopřát velkou věc, pak šetří.

Panna

Své finance má vždy pod kontrolou. Jakékoli investice dobře zváží a umí dokonale šetřit. Má svůj finanční plán, kterým se řídí a každý nákup nejprve dokonale zváží. Porovnává ceny. Nakupuje ve slevách a se slevovými kupóny.

Váhy

Peníze vydělají, ale na budoucnost dopředu nepřemýšlejí. Vydělané peníze hned zase utratí. Myslí především na sebe. Pokud něco utratí, zase se snaží to ušetřit.

Štír

Má rád vše pod kontrolou a finance si dobře plánuje. Ke svému životu potřebuje pocit jistoty a ten mu plánování dodává. Pokud utrácí, hojí si tím svoje bolístky.

Střelec

Je pro něj těžké peníze udržet. Občas mu chybí nějaká finanční rezerva. Má životní styl šetrný a mnoho financí pro sebe nepotřebuje. V případě krize umí šetřit.

Kozoroh

Má rád jistotu a to i tu finanční. Nemá rád investice, které jsou spojovány s rizikem. Raději se řídí rozumem. K finančním otázkám přistupuje velice rozumně a zodpovědně. Často bývá skrblík.

Vodnář

Vydělané peníze obratem utratí a tak občas zažívá období, kdy jich nemá nazbyt. Do života se vrhá po hlavě a s penězi si hlavu nedělá. Šetření není nic pro něj.

Ryby

Vydělané peníze si užívají. Šetření až tak moc neřeší. Umějí nakupovat impulzivně a tak se občas stane, že peněženka zeje prázdnotou.