Krása a módaNehty

Nejmodernější nehty na podzim 2023? Zkuste tyto tipy

Nejmodernější nehty na podzim 2023? Zkuste tyto tipy

Letošní podzim přináší mnoho nových nehtových trendů. Mezi módní styly patří zemité odstíny i výraznější a hravé kreace. Přinášíme výběr těch nejmodernějších trendů, které ovládnou dámské ruce tento podzim.

Latté nebo čokoláda

K podzimu neodmyslitelně patří zemité odstíny, jako je čokoládová, karamelová a krémová. A tak není divu, že se letos staly doslova hitem. Latté nehty vytváří plynulý přechod mezi hřejivým létem a sychravou zimou. Chybu ale neuděláte ani s lakem v tmavším čokoládovém odstínu. Z hřejivých hnědých tónů vyzařuje sofistikovanost, elegance a pocit útulnosti.

Matná metalíza

Dalším podzimním trendem jsou metalické laky s matným povrchem. Ač se to nezdá, jejich vytvoření je velmi jednoduché. Zvolte si podle svých preferencí kovový lak (stříbrný, zlatý nebo růžovo-zlatý), naneste jej ve dvou vrstvách a nechte uschnout. Poté aplikujte krycí matný lak. Výsledkem je hedvábný vzhled s jemným metalickým třpytem, který je na podzim super cool.

Želé manikúra

Hravý dívčí trend želé manikúry vznikl nedávno v Asii a od té doby si získal řadu příznivkyň. Na nehty se aplikuje několik vrstev želé laku, který vytvoří čistý sirupový efekt. Styl na podzim perfektně funguje s tlumenými odstíny, jako je medová, lahvově zelená či tmavě fialová. Růžový nebo medový odstín můžete povznést bílou špičkou a vytvořit tak neobvyklou francouzskou manikúru.

Jako ze želvoviny

Gelové želvovinové nehty jsou oblíbeným trendem podzimního a zimního nail artu. Úprava spočívá v navrstvení černých a hnědých teček mezi vrstvy oranžového a žlutého laku. Nehtový design můžete zdokonalit tmavou francouzskou manikúrou nebo zlatým třpytem.

Skleněné smaragdy

Hnědá, tmavě červená a klasická černá jsou každým rokem sázkou na jistotu. Chcete-li však zaujmout neobvyklým a sofistikovaným vzhledem, zvolte lesklou smaragdovou zelenou. Odstín vypadá dobře na všech délkách a tvarech nehtů, ale obzvláště vynikne na kratších oválných nehtech. Skleněného efektu docílíte použitím lesklého vrchního laku.

Krátké nehty

Výběr nejmodernějších nehtů zakončíme krátkou manikúrou. Letošní podzim je ve znamení návratu k základům a k přirozenému vzhledu. Pokud chcete být in, zkraťte své nehty unavené po zábavných letních kreacích. Výsledkem bude svěží podzimní styl jakožto symbol nové sezóny. Tvar upravte do rovných bočních stran se zaoblenou špičkou. Očekává se, že tento nostalgický styl bude na podzim velmi populární.