Krása a módaMóda

Jaké punčochy do společnosti: tipy pro rok 2024?

Jaké punčochy do společnosti: tipy pro rok 2024?

Výběr vhodný punčoch do společnosti se vám sice může jevit jako velký oříšek, ve skutečnosti je ale řešení snadné! Existují totiž jasná pravidla, kdy a kam si punčochy máte vzít, a také jaké punčochy do společnosti zvolit.

Do práce vždy elegantně

„Mezi lidi“ nejčastěji vyrážíme v rámci pracovního procesu. Zejména na manažerských pozicích, ve státní sféře, v korporátech ale i jinde, bývá běžný požadavek na určitý dress code. Od úředníků se například očekává určitá úroveň oblékání, stejně tak i od prodejců automobilů či bankovních poradců. V takových odvětvích je jistý styl oblékání normální a žádoucí. Od pracovníků se pak očekává, že se jej budou držet.

Pro ženy se tak punčochy stávají v podstatě nutností. V zimních měsících můžete bez obav sáhnout po teplých punčochách. Nebojte se síly 100 DEN nebo 200 DEN. Alespoň zůstanete v teple! S barvami však zůstaňte při zemi. Nejvhodnější barvou je béžová, ta se však paradoxně v silnějších variantách těžko shání. Nejlepší výběr je mezi černými punčochami, u nichž je vhodné zůstat. Odvážnější barvy punčoch totiž nepůsobí profesionálně, a proto je vhodné se jim v pracovním prostředí spíše vyhnout.

Jediná správná volba

Chystáte-li se na nějakou honosnější událost jako je ples, svatba, návštěva divadla či koncertu, vernisáž a tak podobně, nabízí se vám de facto pouze jedna správná možnost, jaké punčochy do společnosti zvolit. U takových příležitostí by totiž měly vaše punčochy být co možná nejméně viditelné. Proto zvolte tělové punčochy, a to v odstínu, který nejlépe koresponduje s barvou vaší pokožky.

Vždy upřednostněte silonky v matné úpravě, které považovány za obecně vhodnější. Ohledně síly pak stačí klidně i 15 DEN. Vyhněte se také různým vzorům. Ani ty totiž ke společenskému outfitu nepatří.