Horoskopy

Nejtrapnější znamení zvěrokruhu: Berani jsou soutěživí a raci jsou emocionální

Nejtrapnější znamení zvěrokruhu: Berani jsou soutěživí a raci jsou emocionální

Všichni se sem tam dostaneme do nepříjemné situace, která nás uvádí do rozpaků. Každý z nás má však hranici trochu jinde a každý vnímáme trapnou situaci odlišně. Co však považují jednotlivá znamení za trapné a ve kterou chvíli by se nejraději propadly do země?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Soutěživost beranů je až do nebe volající. Ti tedy pochopitelně za nejvíc trapné považují svou prohru. Je jedno, zda jde o zápas, zakázku v práci či hádku. Berani chtějí vyhrávat v každé situaci. Jsou natolik dobří, že v hádkách obvykle své soupeře snadno zavalí argumenty. Porážku tak považují za osobní selhání a pořádnou ostudu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou ve společnosti považování za plánovače, kteří mají vždy vše promyšlené a spočítané. Pokud tedy mají zaplatit v obchodě a nemají dostatek hotovosti či jim terminál zamítne platbu, nejraději by v danou chvíli utekli. Mají pak pocit, že na ně okolí nahlíží jako na chudáky bez peněz.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zakládají si na tom, že jsou ve společnosti ti vtipní a hýří humorem. Pokud tedy jejich vtip není pochopen, nikdo se mu nezasměje, nebo daný vtip dokonce někoho urazí, cítí se jako budižkničemu. Holt i mistr tesař se někdy utne.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou velmi emocionálně založeni. Chtějí všechny milovat, ale také potřebují, aby všichni na oplátku milovali je. Potřebují patřit mezi ty oblíbené. Pokud tak někdo odmítne jejich city či jejich vyznání, je to pro ně obrovská rána pod pás, kterou dlouho vstřebávají.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jak je známo, lvi potřebují být neustále středem pozornosti. Mají potřebu stále někoho okouzlovat a mít kolem sebe obecenstvo. Všechny trapasy jsou pro ně pak velmi ponižující, protože vždy u nich mají své věrné diváky. Naprostým fiaskem pak je, když se jim někdo směje. To pak musí vydýchávat hodně dlouho.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ztrapnit pannu není vůbec nic složitého. Tito přehnaní perfekcionisté kladou vysoké nároky nejen na své okolí, ale i na sebe. Stačí jim tak říct, že jejich podaný výkon či odevzdaný pracovní úkol byl nic moc. Jejich sebevědomí se začne bortit jako domeček z karet.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Traduje se o nich, že jsou od přírody elegantní a šarmantní. Pokud tedy někdo zjistí, že jsou běžnými nemotornými smrtelníky, nesou to velmi špatně. Zdánlivě nevinné zakopnutí či pád na náledí je pro ně důvod k tomu, cítit se trapně. Nedej bože, kdyby někdo slyšel jejich říhnutí či by je viděl v opilosti zvracet, to by se samou hanbou nejraději propadly do země.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Patří mezi uzavřené jedince, kteří se neradi prezentují na veřejnosti a zásadně nedávají najevo své emoce. Pokud je tedy někdo donutí, veřejně vystupovat, budou chtít dotyčného zadupat do země. Mají i spoustu tajemství, která nikomu nechtějí prozradit. Pokud však už nějaké z nich unikne ven, přivádí je to do rozpaků.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Své sebevědomí dávají všem na odiv a často se prezentují v lepším světle. Lidé kteří je ale dobře znají, občas prokáží, že střelci kážou vodu, ale sami pijí víno. To je pak pořádné faux pass.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zakládají si na své moudrosti a ve společnosti se prezentují jako malí všeználkové. Pokud tedy někdo odhalí jejich mezery ve znalostech, nebo upozorní na nějakou chybu, začnou se kozorozi velmi červenat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Největší trapas je, když vodnáře nepozvou jeho známí či kamarádi na nějakou společenskou událost. Nedej bože, aby si pak před ním kamarádi sdělovali dojmy z celé akce!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Většina je považuje za klidné a harmonické bytosti. Největším ponížením tak je, pokud někoho ztrapní. Nesnáší totiž hulváty, a tak je pro ně trapné, když se sami jako hulváti zachovají. Veřejná scéna v podobě hádky před více lidmi je pro ně téměř jistá smrt.