Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 30.10.2023. Býka čeká hektický den, Ryby by měli dělat to, co sami chtějí

Horoskop na dnešek – pondělí 30.10.2023. Býka čeká hektický den, Ryby by měli dělat to, co sami chtějí

Beran

Lidé ve vašem okolí k vám vzhlížejí. To pro vás může být trochu obtížné, protože vám chybí sebevědomí. Užívejte si pozornosti ostatních a věřte, že jste na správném místě. Případný tlak můžete upustit díky nějaké fyzické aktivitě. Dejte si pozor na přejídání, ke kterému budete dneska náchylní. Udělejte si čas sami pro sebe. Udělejte si zkrášlující nebo relaxační proceduru, díky které si dobijete baterky.

Býk

Dnešní den vám bude ubíhat strašně rychle. To proto, že máte spoustu úkolů, které je třeba splnit. Vše vám jde pěkně od ruky, problém ale může nastat po zdravotní stránce. V tom shonu můžete sníst něco nezdravého, co vám způsobí žaludeční problémy, nebo se zapomene najíst úplně. V zaměstnání se můžete dostat do situace, kdy si nebudete vědět rady. Nebojte se požádat o radu zkušenější kolegy. Výměna názorů s kolegou vám může přinést štěstí.

Blíženci

Tempo, které jste si nastavili vás nutí pohybovat se velmi rychle. Nemáte na to ale dostatek energie. Pokud nechcete dnešní den ukončit v totálním vyčerpání, budete muset zpomalit. Některé záležitosti dobře vyřešíte, když se na ně vyspíte. Budete toužit oprostit se od každodenní rutiny. Pokud se nemůžete pustit do žádné nové činnosti, zkuste si uvařit něco exotického. Chyba, které jste se v minulosti dopustili, vás nyní dožene. Opravte ji a jděte dál

Rak

Máte talent na to, abyste si získali ostatní lidi do své přízně. To vám může otevřít nové příležitosti! Využijte toho, ale nesnažte se ostatní využívat. Zapracujte na potlačení své netrpělivosti, protože to je vlastnost, díky které se zbavujete zajímavých příležitostí. Situaci vám pomůže vyřešit vaše optimistická povaha. Naplánujte si čas strávený se svou rodinou, protože to je jediný způsob, jak můžete načerpat ztracenou energii.

Lev

Jste si sebou až příliš jistí. Dejte si pozor, ať nezaznamenáte pád. Vaše sebejistota totiž může iritovat někoho ve vašem okolí. Ten se vám může snažit pomstít. Na pracovišti hrozí hádky. Pokud se vás netýkají, nepouštějte se do nich. Pro zachování dobrého zdraví vám chybí pohyb. Stačí třicetiminutové procházky každý den. Díky tomu zcela přirozeně napravíte také svůj jídelníček. Pokud vás někdo kritizuje, vyslechněte ho, ale neberte si to příliš k srdci.

Panna

Máte příležitost ke změně. Snažte se udržet si odstup. Pokud se ocitnete v situaci, která vám nevyhovuje, utečte bez pocitu viny. Dnešní den pro vás bude nejlepší strávit sami se sebou. Můžete popřemýšlet o svých cílech a budoucnosti a dobít si baterky. Potřebujete odpočinek. Naplánujte si meditaci, horkou koupel nebo relaxační aktivity. Je dobrý den na investice, protože máte obrovské štěstí v oblasti financí. Nevěnujte se ale hazardním hrám.

Váhy

Někdo ve vašem okolí vám poradí, abyste se více věnovali životnímu stylu. Neurážejte se, daná osoba to nemyslela špatně. Ve skutečnosti vás chtěla upozornit na nedostatky, o kterých ví všichni ostatní, jen vy ne. Váš pohled je objektivní a žene vás správným směrem. Řiďte se intuicí, která vám může připravit zajímavé příležitosti. Naplánujte si večer strávený s knihou. Je možné, že se budete muset vypořádat s právními záležitostmi.

Štír

Upřímné jednání je to, čeho byste se dnes měli držet. Díky tomu odzbrojíte lidi, kteří na vás žárlí a mohou vyvíjet aktivity, které vám nejsou příjemné. „Zabijte“ tyto osoby svým úsměvem a nadhledem. Je možné, že se vynoří chyba, které jste se v minulosti dopustili. Napravte ji a poučte se z ní. Napříště všechny problémy řešte, když jsou ještě malé. Kritiku, která byla namířena na vaši osobu, uveďte na pravou míru.

Střelec

Všechno, do čeho se dnes pustíte, dopadne dobře. Je možné, že některý z vašich přátel bude potřebovat vaši podporu. Když si přijde pro radu nebo rameno, na kterém by se mohl vybrečet, udělejte si na něho čas. I přesto, že dnešní den máte shon, trpělivě si vyslechněte jeho problémy. Budete mu umět pomoci. Potřebujete odpočinek a vyváženou stravu. Z vašeho chování vyplývá určitá afektovanost, která vám zavírá dveře.

Kozoroh

Je skvělý čas na řešení sporů s ostatními lidmi. Zaměřte se na soukromý sektor, ale také na ten pracovní. Vyřešte všechny nejasnosti a nepříjemné záležitosti, které jste s lidmi ve svém okolí zažili. Navazujte nové kontakty a neztrácejte čas maličkostmi. Ty vás zbytečně zdržují a vyčerpávají. V zaměstnání můžete mít problém se soustředěním, takže vám plnění úkolů trvá dvojnásob tak dlouho. Pro opačné pohlaví jste velmi přitažliví. Dejte si pozor, ať za sebou nenecháte zlomené srdce.

Vodnář

Ve vztazích ve vašem okolí vládne napětí. To může způsobit, že se cítíte ve stresu. Pokud se toto napětí týká problémů mezi ostatními lidmi, nevměšujte se do nich. I když jste v dobré formě, nakonec by se to mohlo otočit proti vám. Dejte si pozor na neopatrné pohyby, hrozí vám problémy s nataženými šlachami či svaly. Pokud půjdete cvičit, zaměřte se na pomalejší cviky, jako je například jóga. Běhání ve volné přírodě se nedoporučuje!

Ryby

Držte se svých hodnot, ať už se rozhodujete pro cokoliv. Nejlepší den zažijete tehdy, když budete naslouchat svým potřebám a nepodřídíte se nikomu jinému. Udělejte si čas sami na sebe. Snažte se strávit čas se svou rodinou, je to zapotřebí pro zapracování na vzájemných vztazích. Budete mít možnost napravit chybu, které jste se v minulosti dopustili. Vezměte tuto příležitost za pačesy a vypořádejte se se vším, co vás potkalo.