Horoskopy

Nejhorší učitelé podle znamení: tito 3 jsou jako kantoři za trest

Nejhorší učitelé podle znamení: tito 3 jsou jako kantoři za trest

Pamatujete na svá studentská léta? Určitě byste si vybavili alespoň jednoho učitele nebo učitelku, se kterou byla procházka „študentstvím“ noční můrou. Není totiž učitel jako učitel a ne každý se očividně pro tohle náročné povolání narodil. Kdo jsou nejhorší učitelé podle znamení? Zjistěte to!

Nejhorší učitelé podle znamení: TOP 3 kandidáti

Všichni si určitě pamatujeme alespoň jednoho učitele/učitelku, kterého či kterou jsme na škole vůbec neměli rádi. A třeba jsme v tom ani nebyli sami, protože daný člověk nebyl populární u vícero studentů. Zjistěme teď společně, kdo jsou nejhorší učitelé podle znamení.

  • Panna
  • Kozoroh
  • Blíženci

Panna

Mezi nejhorší učitele podle znamení zvěrokruhu jednoznačně patří Panny. Profesor narozený v tomto znamení je pro studenty pohroma. Proč tomu tak je? Jak je známo, Panny jsou perfekcionistky, které od všech okolo sebe vyžadují ty nejlepší výkony. Tedy i id svých žáků, na které tak mnohdy kladou přehnané nároky. Náročnější písemka, nežli učitel avizoval? No a co, studenti to přece musí zvládnout levou zadní!

Kozoroh

Bohužel ani lidé narození ve znamení Kozoroha nebývají v rolích učitelů kdovíjak oblíbení. Zde za to může fakt, že Kozorozi žijí v přesvědčení, že právě oni jsou ve všem nejlepší. Všechno umí nejlépe, všechno vědí, všechno znají a všude byli minimálně třikrát. Takový učitel není pro studenty vzorem, jako spíše demotivací.

Blíženci

Nejhorší učitelé podle znamení? Ano, i Blíženci patří na tento seznam. Někdy je s nimi totiž legrace, učení je zábava a pohoda. Jenže jindy je to peklo. Blíženci jsou proměnliví jako počasí a nikdy nevíte, jak se zrovna vyspali nebo jakou mají náladu. Studenti tak často jako na střídačku čelí výkyvům, kdy jednou se učitel vyprdne na písemku a celou hodinu si povídá, ale jindy přijde s nečekaným testem.