Horoskopy

Sexuálně aktivní znamení: 4 jedinci, kteří si milování vždy užívají

Sexuálně aktivní znamení: 4 jedinci, kteří si milování vždy užívají

Milování k životu neodmyslitelně patří. Sex si užíváme od dospívání, doprovází nás celým životem a někteří z nás se těmto aktivitám nebrání ani v pozdějším věku. Která sexuálně aktivní znamení si sex dopřávají i v pokročilém věku?

Sexuálně aktivní znamení zvěrokruhu

Někdo je v sexu náruživější, někdo se v těchto věcech drží spíše zkrátka. Určitě se ale shodneme na tom, že bez intimního života by to nebylo ono. Která znamení jsou v sexu aktivní i tehdy, kdy většinu lidí přechází chuť?

  • Štír
  • Lev
  • Blíženci
  • Kozoroh

Štír

O Štírech je známo, že sex milují a oddávají se mu kdykoli, kdy je to možné. Do intimního života zabředávají už jako teenageři a milování se nebrání ani v pozdějším věku. Zůstávají dlouho sexuálně aktivní a i později nemají problém zkoušet nové věci. Udržet s nimi krok není vždy úplně jednoduché. Pokud to ale někdo dokáže, Štír jej bude za dveřmi ložnice doslova na rukou nosit.

Lev

Mezi sexuálně aktivní znamení zvěrokruhu, která se sexu nebrání ani v pokročilejším věku, patří také Lev. Tito lidé se netají tím, že milování zbožňují. Jejich stinnou stránkou je fakt, že mívají problém vydržet jen s jedním partnerem, takže za svůj sexuální život, který bývá opravdu hodně dlouhý, vystřídají mnoho protějšků. Později se ale usadí, ale sex jim chybět nesmí.

Blíženci

S Blíženci je to jako na houpačce, což je dáno tím, že v sobě ukrývají minimálně dvě osobnosti. Ty se mezi sebou často tzv. perou, kdy jedna by chtěla sex pořád, druhá ho tolik mít nemusí. Je proto těžké se v těchto lidech vyznat. Nicméně i zrozenci tohoto znamení patří k těm, kteří jsou po sexuální stránce aktivní hodně dlouho.

Kozoroh

O Kozorozích je známo, že celý život dávají přednost kariéře. Pro pracovní úspěch odsunou na druhou kolej cokoli, ať už jsou to koníčky, rodina, přátelé nebo třeba sex. Není se tak čemu divit, že si sex začínají užívat až o dost později a právě proto jsou o to déle sexuálně aktivní.