KrásaVlasy

Nejmodernější účesy: Tyhle se letos nosí

Nejmodernější účesy: Tyhle se letos nosí

Sociální sítě a módní časopisy nás pravidelně zásobují smrští trendů, že je někdy těžké se v nich vyznat. Nemusíte se ale bát, protože právě pro vás máme seznam těch nejmodernějších účesů. Vyzkoušíte je také?

Pixie

„Máme tu dobu zkracování.“ Je tu někdo, kdo by neznal tuto hlášku z oblíbeného snímku Postřižiny? A nejen ve filmu, tak i letos se zkracuje všechno. Nejen vlasy. Přesto ale u účesu zůstaňme. Pixie sestřih bude letošní rok velice trendy.

Nejen, že je tento účes velice šik, ale je také praktický. A někdo, kdo preferuje „ráno vstanu a jdu“, si ho zcela jistě oblíbí.

Ofina

Na výsluní se dostávají také ofiny. Že by za to mohla snad představitelka Emily in Paris – Lily Collins? Mikroofiny, curtain bangs, bohaté ofiny, hlavně ať je to ofina.

Ofina se pro jarní a letní sezónu zkrátka vrátila ve velkém stylu a několikrát objevila na přehlídkovém molu.

Midis 90. let

Nemáte rádi příliš dlouhé nebo krátké vlasy? Midi střihy z 90. let jsou ideální střední cestou. A nejjednodušší způsob, jak midi střih povýšit na další úroveň je zapojení textury. Místo toho, aby vlasy končily v jedné délce u ramen nebo klíční kosti, měly by být objemnější a nadýchanější.

A ne nadarmo se tomuto účesu také říká „účes supermodelek z devadesátek“. V současné době si jej oblíbily modelky jako Kaia Gerber nebo Matilda Djerf.

Účes á la Chanel

Moderní verze klasického bobu ve stylu Coco Chanel je obvykle zastřižená tupě na délku brady nebo o něco déle a je hodně pohyblivá. Tento účes se nejčastěji kombinuje s ofinou, která mu dodává pařížský nádech.

Díky své jednoduchosti je super sexy a elegantní, ale ještě atraktivnější na tomto účesu je to, jak je nenáročný na údržbu.

Mixie

Střih mixie je kombinace mulletu a pixie a je jednou z nejžhavějších kombinací vůbec! Pokud milujete modernu a retro, pak je tento účes právě pro vás. Nejlépe ale vypadá na vlnitých vlasech, které účesu dodávají více rozpustilosti.  

Vrstvy

Letošní rok se nese po vzoru bohatých vrstev, které znamenají jednoduchost a vzdušnost. Jsou to právě vrstvy, které zůstávají největším vlasovým trendem současnosti. Vyzkoušet můžete shag, wolf cut nebo mullet. A nebo si nechat vlasy ostříhat po vzoru Rachel ze seriálu Přátelé nebo po vzoru modelky a herečky Denise Richards, která v devadesátkách byla pro své vlasy hojně obdivována.