KrásaVlasy

Nejmodernější účesy pro květen 2023

Nejmodernější účesy pro květen 2023

Trendy v oblasti účesů a barev vlasů se neustále mění. Přemýšlíte-li nad nový účesem, nechte se inspirovat našimi tipy pro květen 2023.

Mikádo

Tento účes je velmi praktický a kromě toho nabízí nespočet variací. Může být krátké nebo delší, hladké nebo kudrnaté. Můžete si nechat vytvořit pěšinku uprostřed nebo na straně.

Tento styl účesu vždy působí vzdušným dojmem a vždy vypadá dokonale elegantně. Kromě toho vám jeho úprava nedá mnoho práce. Můžete použít fén a kulatý kartáč, vlny vykouzlíte díky kvalitní žehličce na vlasy nebo natáčkám. Nechce-li se vám do žádných složitých účesů, pak jej lehce rozcuchejte prsty.

  • Zkosené mikádo

Tento styl má po celém obvodu hlavy jednotnou vrstvu. Směrem od zadní části hlavy k obličeji je postupně prodloužená a vpředu vytváří dva ostré cípy. Je ideální volbou pro rovné vlasy.

  • Bujné vlny

Pokud na mikádu vykouzlíte bujné vlny, vlasy opticky zkrátíte. Pro jejich fixaci využijte vhodné stylingové přípravky určené pro kudrlinky. Tím vlnám zachováte jejich kouzelný vzhled.

Afro

Tento typ vlasů je u nás méně obvyklý, přesto mu některé ženy dávají přednost. Polodlouhým a kratším vlasům dodá dokonalý objem. Tento styl milují ženy, které chtějí působit extravagantně. Není na tom nic špatného, neboť dokonalý vzhled je IN. Vlny by měly být upravené, ale vlasy klidně nechte trčet všemi směry.

Ofina

Některé ženy ji milují, jiné jí nemohou přijít na chuť. Chcete-li vyzkoušet nějakou menší změnu a nechcete-li hned měnit barvu, pak zkuste účes s ofinou. Tam může být různě dlouhá, upravená na střed čela nebo k jedné straně. Mezi nejvíce trendy patří ofina záclonková, která rámuje váš obličej z obou stran. Pokud jej máte navíc trochu širší, tak ho opticky trochu zúží.

Kratší střihy

Prim bude hrát Bixie. Je to něco mezi krátkým Pixie střihem a mikádem. Je rozpustilé jako krátké vlasy a elegantní jako mikádo. Linie vlasů je ukončená kousek pod ušima. I když je to účes kratší, klidně jej můžete různě upravovat – tupírovat, nagelovat nebo třeba zvlnit. Chybu neuděláte ani v případě, když jej vyžehlíte. Pokud tento střih zkombinujete s jemnou ofinou, zakryje vám drobné vrásky a ubere nějaký ten rok.