Krása a módaMóda

Nejmodernější podzimní doplňky: S těmito 5 doplňky zazáříte

Nejmodernější podzimní doplňky: S těmito 5 doplňky zazáříte

Pokud se vám na podzim nechce obměňovat celý šatník a máte hezké oblečení ještě z loňska, investujte alespoň do nákupu nových doplňků. Nové moderní doplňky vaše outfity zaručeně oživí a vy budete vypadat stylově. Poradíme vám, co se letos na podzim bude nosit.

Kukla pro chladný podzimní den

Dojíždíte-li do práce na kole nebo vám je prostě jen neustále zima, pak zcela jistě oceníte kuklu. Kukla už dávno není určena pouze na sport a nenosí se pouze pod helmu na lyže. Obléknout ji můžete i do města. Zvolte nějakou barevnou a výraznou.

Vlněná kabelka

Pořiďte si do svého šatníku vlněnou kabelku, ideálně ručně vyrobenou. Vlněná kabelka je moderní, originální a trendy, zároveň odkazuje k tradicím a dávným časům. Doplnit ji můžete třeba vlněnou šálou, svetrem nebo čepicí.

Lesklé doplňky

Lesknout se nemusí jen vaše oblečení, ale lesknout se mohou i doplňky. Pořiďte si stříbrnou kabelku, zlaté lodičky nebo to udělejte úplně naopak. Hledejte v obchodech kousky s flitry, ozdobnými kamínky a vůbec s čímkoliv, co se třpytí.

Kravata

Kravaty nejsou vyhrazeny jen pánům, ale nosit je letos mohou i dámy. Jak? V kombinaci s košilí a minisukní, obout si můžete těžké boty. V případě chladnějších dnů lze outfit doplnit i oversize trenčkotem.

Mohutné řetězy

Váháte, jaké zvolit šperky? V první řadě se řiďte konkrétním outfitem a vybírejte šperky k němu. Pokud však chcete být trendy, pamatujte, že letos se nosí především mohutné řetězy s velkými očky. Moderní je stříbro, perly i kombinace různých kovů.