Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 20.9.2023. Panna se zamiluje, Vodnář by měl s podpisem smlouvy počkat

Horoskop na dnešek – středa 20.9.2023. Panna se zamiluje, Vodnář by měl s podpisem smlouvy počkat

Beran

Je ideální čas začít budovat vztahy s kolegy z práce. Snažte se mluvit co nejméně a spíše naslouchejte druhým. Vyhýbejte se konfliktním situacím. Vaše tělo je slabé, protože se zaměřte na stravu, která vám pomůže doplnit energii. Nezadaní, můžete strávit příjemný večer plný romantiky a touhy. Zahoďte všechny pochybnosti, jste dobrý sexuální partner. Můžete se stát hvězdou lokálního měřítka, aniž byste o to usilovali. Dejte si pozor na pomluvy a lidi, kteří vám závidí.

Býk

Snažte se vyhýbat sporům. Pokud na vás někdo útočí, zachovejte trpělivost a neodpovídejte agresí. Naplánujte si aktivní práci. Neomezujte se v jídle, protože potřebujete spoustu energie. Na programu dne y měla být mírná fyzická námaha. Víte, co chcete. Na partnera to ale může působit jako sobectví a stane se to pro něj důvodem, proč vás opustit. Právě teď můžete narazit na příležitost, která vám v budoucnu přinese nový zdroj příjmů.

Blíženci

Dávejte si pozor na to, co říkáte, protože by se to mohlo otočit proti vám. Naučte se lépe hospodařit s časem, protože lidí, kteří jsou ochotní vám odpouštět neustálá zpoždění, je čím dál méně. Připravte se na to, že v budoucnu budete více vytížení. Dodržujte zásady zdravého stravování, protože vám hrozí problémy s trávením. Je příznivé období na lásku a sexuální experimenty. Můžete být vším, po čem jste toužili.

Rak

Jakékoli konfliktní situace jsou nežádoucí. Zachovejte trpělivost a snažte se vyhýbat hádkám zejména na pracovišti. Mohlo by to způsobit vážné problémy. Podstupte procedury, které vám pomohou vylepšit tón pleti a hydratovat pokožku. Zamyslete se nad zlepšením svých životních podmínek. Jste sebevědomější, než kdy dříve. Vaše sny se mohou splnit, když vyvinete určitou aktivitu. Pokud dostanete v zaměstnání možnost zúčastnit se školení, neodmítejte.

Lev

Máte velkolepé plány, nicméně dnes není ideální čas na změny. Hvězdy si zkrátka přejí, aby věci zůstaly tak, jak jsou. Alespoň prozatím. Buďte trpěliví a nesnažte se věci uspěchat. Do své každodenní rutiny začleňte dostatečné množství pohybu. Hrozí vám hádky a skandály. Čím více se necháte unést vlastními emocemi, tím vyhrocenější konflikt bude. Buďte tolerantní k nedostatkům ostatních. Váš partner nebo osoba, která je do vás zamilovaná, vás mohou pozvat na romantickou večeři.

Panna

Dbejte na rozvoj svých komunikačních schopností. Nespoléhejte pouze na svou pečlivost, lepších výsledků můžete dosáhnout s pomocí jediné fráze. V popředí vašeho zájmu budou osobní vztahy. Může vás to lákat k osobám, které se vám nikdy nelíbily a které neodpovídají vašemu povahovému přesvědčení. Časem se ukáže, že se jednalo o omyl, v současnosti si ale nemůžete pomoct. Nebojte se přijmout další závazky, štěstí je na vaší straně.

Váhy

Zachovejte klid. Pokud budete jednat s ostatními lidmi, buďte slušní, ale obezřetní. Může se ukázat, že někteří z nich jsou s vaší budoucností spojeni více, než jste původně čekali. Je možné, že jste ve vztahu nespokojení. Nicméně dnes není ideální den na to, abyste si vyjasnili situaci. Mohlo by to vést ke zbytečným hádkám. Máte-li děti, nečekejte, že všechno půjde podle vašich představ. Vaše děti totiž chtějí od života něco jiného, než vy.

Štír

Snažte se strávit dnešní den ve společnosti lidí, kteří vás příliš nerozčilují, ale naopak vám dovolí relaxaci. Může jít o rodinu nebo přátele. Právě klid je to, co teď potřebujete nejvíce, abyste si dobili energii. Otevřete srdce svému milovanému. Pokud hovoříte o důležitých událostech, snažte se být co nejupřímnější. Nemusíte s druhým rovnou souhlasit, váš vztah není založen na tom, jak přikyvujete. Je zapotřebí udělat něco užitečného, například generální úklid.

Střelec

Pokud podnikáte, vyhněte se dnes důležitým rozhodnutím. Mohla by být velmi neúspěšná. Jestliže uzavřete dnes smlouvu, můžete zjistit, že je pro vás velmi nevýhodná. Jste slabí, takže se zaměřte na výživnou stravu, která vám doplní energii. Nemusíte počítat kalorie, pokud zahrnete mírnou fyzickou aktivitu. Nejste přitažliví pro opačné pohlaví, proto se dnes nevyplácí oslovovat osoby, o které máte zájem. Zamyslete se nad tím, jestli jste na pracovišti spokojení.

Kozoroh

Snažte se postupovat ke svým cílům aktivně, nečekejte ale rychlý postup. Je třeba obrnit se trpělivostí. Vaše cíle nejsou malé, takže ani cesta k nim není jednoduchá. Zaměřte se na hledání vnitřního klidu, který vám může pomoci v soustředění. Je dobré provádět zkrášlující procedury týkající se pleti, protože budou mimořádně účinné. Narazíte-li na skutečnosti, které nejste schopni vysvětlit, věřte své intuici.

Vodnář

Jakýkoli podpis smlouvy je nežádoucí, protože byste později mohli zjistit, že podmínky pro vás jsou velmi nevýhodné. Vyhýbejte se velkým nákupům. Věci, které koupíte, nejsou užitečné a navíc stojí peníze, které byste měli raději ušetřit. Rodinná atmosféra bude záviset na vás. Pokud zachováte trpělivost, nakonec půjde vše podle představ. Pustíte-li ale své emoce ven, může se stát, že doma bude výbušná atmosféra.

Ryby

Ryby zkrátka milují ticho a klid. Není čas na žádné velké změny, spoléhejte se na to, co vám přinese osud. Může přijít překvapení, budou ale vesměs příjemná. Při rozhodování se poraďte se všemi osobami, kterých se to týká. Je možné, že na některé úkoly nestačíte sami, nebojte se říci si o pomoc. Dejte si pozor na osoby, které neznáte. I když se tváří přívětivě, nemusí mít s vámi pozitivní úmysly.  Vyhraďte si co nejvíce času pro rodinu. Připravte se na nečekané hosty.