KrásaNehty

Nejmodernější nehty v červnu 2023

Nejmodernější nehty v červnu 2023

Pojďme se podívat na nejnovější trendy v oblasti manikúry, které se dostanou do popředí zájmu v červnu. Letošní červen a s ním přicházející léto se ponesou ve znamení výraznějších barev a divočejších nehtových kreací, avšak místo tu bude i pro eleganci. Které úpravy nehtů tedy budou patřit k těm vůbec nejmodernějším?

Reflexní laky

Žhavým trendem nehtů pro červen budou blyštivé laky, které odrážejí světlo. Určitě jste již podobné odstíny zahlédli v paletce nehtového salonu, kam chodíte. Skvělé na těchto lacích je zejména to, že za denního světla působí takováto manikúra nenápadně a střídmě, avšak v noci pod umělým osvětlením se naplno začne projevovat její unikátnost a blyštivost.

Infantilní kresby a zvířecí motivy

Svět zvířat je plný roztomilosti, barevnosti a hravosti. A přesně takové mohou být i vaše nehty. Mezi moderní kresby a potisky na nehty patří zajíčci, ptáčci či kočičky. Navíc s těmito motivy se stanou vaše nehty středobodem zájmu. Nemusíte zůstat ale pouze u zvířat, můžete vyzkoušet i další podobné roztomilé infantilní motivy – třeba roztomilé motivy ovoce.

Trendy odstíny

Letošní červen bude patřit metalickým a kovovým odstínům, povedou zejména zlaté a stříbrné laky v kombinaci s třpytkami. Avšak chybu neuděláte ani neonovými barvami – zejména žluté a oranžové nehty budou nejmodernější. Pokud se chystáte na formálnější událost a hledáte spíše decentní barvy, tak přesně pro tyto příležitosti jsou jemné pastelové odstíny – co se týče trendovosti, tak vedou světle modrá a pastelově fialová.

Květinová manikúra

S nástupem jara se do popředí dostává květinová manikúra. Zkrátka tropické palmy a tenké větve namalované na nehtech budou v červnu přicházejícím trendem. Popularitě se budou těšit zejména jednodušší vzory malovaných květin. Většina květinové manikúry se tedy bude uchylovat směrem k minimalismu. Vedle ale rozhodně nešlápnete ani s velkolepými graficky náročnějšími zelenými vzory.

Matné nehty

Zmatnění nehtů je činí atraktivními a přináší do jejich struktury nádech tajemství a unikátnosti. Módní matné nehty se v červnu objeví zejména v neonových odstínech, avšak skvělou volbou budou i intenzivní hluboké tóny, například v podobě tmavě hnědých či černých matných nehtů. Zkrátka nebojte se vyměnit obvyklé lesklé laky na nehty za ty matné.