Krása a módaNehty

Nejmodernější nehty pro říjen 2023: Které tento podzim letí?

Nejmodernější nehty pro říjen 2023: Které tento podzim letí?

Sledujete trendy v oblékání, líčení, ale tak trochu zapomínáte na trendy, co se týče manikúry? Nevadí, my vám prozradíme, jaké nehty budou trendy během letošního podzimu. Nosit se budou odstíny zelené, tzv. latté nails a vedle nešlápnete ani s černou. A to není zdaleka vše.

Odstíny zelené

Nakupte si zelené laky a experimentujte. Nosit se bude olivová, tmavě smrková i smaragdová. Vyzkoušet určitě musíte i matcha latté nails. Hlavním roli tu hraje jemný zelený odstín, který připomíná matcha latté.

Nejlépe uděláte, když vyzkoušíte hned několik zelených odstínů najednou. Není totiž důvod, proč by všechny vaše nehty musely mít stejný odstín. Na nehtech můžete vytvářet nejrůznější ornamenty nebo se můžete uchýlit k manikúře francouzské, jen s tím rozdílem, že konečky nehtů nebudou bílé, ale zelené.

Latté nails

Latté nails patří k podzimu stejně jako latté, které se pije během podzimních sychravých dní ve vyhřáté kavárně. Jak takové nehty vypadají? Mají hnědou nebo béžovou barvu, stejně jako nápoj, podle kterého jsou pojmenované. Vypadat mohou jako karamelové latté, hořké kakao, čokoládové latté nebo oříškové espresso.

Do chladnějších dnů se hodí především nehty připomínající horkou čokoládu, vhodné jsou hřejivé a teplé tóny. Pro fanynky francouzské manikúry máme dobrou zprávu, bílou linku nahoře na nehtu mohou klidně nahradit i hnědou barvou.

Elegantní černá

Podzim přeje i tmavým barvám. Nosit se bude černá, tmavě modrá i tmavá burgundy. Pokud se chystáte na vinobraní, nalakujte si své nehty na vínově červeno. Tmavé barvy jsou elegantní a skvěle se budou hodit k vašim stylovým podzimním kabátkům.

Tip pro vás: Vyzkoušejte nehty ombré nebo matné černé nehty s lesklou černou špičkou.