Krása a módaVlasy

Krátší účesy pro silnější ženy: 4 styly, které vám opticky zeštíhlí obličej

Krátší účesy pro silnější ženy: 4 styly, které vám opticky zeštíhlí obličej

Hledáte pro vás ten nejvhodnější účes a pomalu jste zoufalí, protože máte pár kil navíc a myslíte si, že se k vám nic nehodí? Mýlíte se. Přinášíme vám ty nejoblíbenější krátké účesy pro plnoštíhlé.

Pixie

Vypadá skvěle na ženách různých postav, včetně silnějších žen. Zde jsou vlasy velmi krátké kolem uší a na krku. Charakterizuje ho jednoduchý, moderní a odvážný vzhled. Může být klasický nebo asymetrický s různou délkou vlasů. Pixie střih lze také texturovat, vrstvit nebo zdůraznit barvou, což dodává variabilitu a styl.

Bob

Jedná se o účes, který je typický svým rovným řezem kolem hlavy a zpravidla končí pod ušima nebo kolem brady. Existuje mnoho různých stylů Bobu:

  • Klasický
  • Asymetrický
  • Vrstvený

Proto se hodí ke všem tvarům obličeje a vytváří sofistikovaný vzhled.

Undercut

Střih undercut je účes, který vyniká díky kontrastu mezi velmi krátkými stranami a zády hlavy a delšími vlasy na vrchní části. Tento střih vytváří výrazný a odvážný vzhled. Různé délky vlasů na vrchní části přidává texturu a kontrast. Undercut se kombinuje s různými styly, jako jsou vrstvy, kudrlinky nebo designy ve stříhaných partiích. Nebojte si udělat geometrické vzory či tenké linie.

Střih s ofinou

Zde jsou vlasy na stranách a vzadu kratší než na hoře. To vše zajišťuj rebelský až moderní styl. Hlavním znakem je zde ofina, která daný účes velice obohatí. Vyberte si mezi ofinami: záclonová, do strany, rovná nebo francouzská. Ať už si vyberete jakýkoliv druh, můžete ho upravovat mnoha způsoby. Sepnout si ofinu sponou, vyčesat dozadu nebo pouze využít lak na vlasy pro držení vlasů. Krátký účes s ofinou je nositelný pro různé tvary obličeje a typy vlasů. Je oblíbený pro svou schopnost zdůraznit rysy obličeje.

Shrnutí

Výše jsme zmínili 5 nejvhodnějších krátkých účesů pro plnoštíhlé. Mezi ně patří: Pixie, Bob, Undercut a střih s ofinou.