KrásaVlasy

Nejmodernější barvy vlasů 2023

Nejmodernější barvy vlasů 2023

Jak to tak bývá, s každým rokem se vlasové trendy mění a je jich tolik, že je někdy až problém udržet krok. Přesto ale nemusíte zoufat, máme tu pro vás několik tipů těch nejmodernějších barev pro tento rok.

Hlavně přirozeně a nenuceně

Pokud pozorně sledujete trendy, tak jistě víte, že stejně jako v odvětví módy, tak i v tom vlasovém, se po pandemii dbá na uvolněnost a nic nenuceného. Rozhodně letos neuvidíte ve vlasových trendech žádné šílené odstíny, ale přehlídku přirozených odstínů.

Jaké ale budou ty nejvíce trendy?

Barbie blond

Vzhledem k tomu, že v červenci vstoupí na plátna kin dlouho očekávaný film Barbie Grety Gerwig, bude blond barva inspirovaná Barbie bezpochyby velkým trendem v barvě vlasů pro léto 2023. Tento konkrétní odstín blond ve skutečnosti není tak ledový, jak si většina lidí myslí, takže se mějte na pozoru před blond barvami, které se přiklánějí k příliš chladným tónům nebo platině. Místo toho volte teplejší zlatavou blond.

Lesklá bruneta

Tento konkrétní barevný trend dokazuje, že hnědé vlasy nemusí být nudné, a to především díky povrchové úpravě. Pro dosažení lesklého a zářivého efektu se zaměřte na hydrataci vlasů pomocí masek, sér a olejů. A pokud nejste přírodní brunetka, zvažte použití chladně tónované hnědé barvy, která vlasům dodá požadovaný zářivý, sklovitý vzhled.

Drahá blondýnka

Pamatujete na trend „drahé brunety“? Tak letos bude frčet „drahá blondýnka“. Tento odstín je především o jemném kontrastu a zlatavých tónech, a přestože je celkový efekt neuvěřitelně přirozený, může vyžadovat časově náročný a nákladný proces zahrnující jak melíry, tak tónování. Proto své vlasy raději svěřte zkušenému kadeřníkovi.

Směs Bronde

Bronde je tak trochu vyšperkovaný odstín špinavé blond. Směs blond/hnědých tónů se nachází přesně uprostřed spektra barev vlasů a má v sobě jakési kouzlo přitažlivosti. Bronde lze upravit na teplý nebo studený v závislosti na tónu pleti. Než se pro tento mix rozhodnete, raději se předem domluvte se svým kadeřníkem, které odstíny k vám půjdou nejlépe.

Blond, blond a zase ta blond. Zdá se, že letos tento odstín pofrčí nejvíce. To ale neznamená, že byste se nutně hned museli hnát pro zesvětlovač. Jste zastánci vlasových trendů nebo na své přirozené lokny nenecháte ani sáhnout?