Krása a módaRecenzeVlasy

Nejlepší termoochrana na vlasy: 2 TOP produkty do 190 Kč

Nejlepší termoochrana na vlasy: 2 TOP produkty do 190 Kč

Každodenní žehlení vlasů, fénování nebo foukání? A nechtělo by to nějakou ochranu? Pokud na svých vlasech začínáte vidět, že jsou suché a krepaté, tak věřte tomu, že ještě stále není pozdě začít s používáním termoochrany. Proč své vlasy chránit a jaké nejlepší přípravky seženete v českých drogeriích? Inspirujte se 2 nejlepšími spreji na vlasy a najděte si svůj TOP výrobek.

Proč své vlasy chránit před teplem?

Bylo by chybou myslet si, že vaše vlasy žádnou ochranu během fénování nebo žehlení nepotřebují. Během vysokého teplotního zatížení totiž ohrožujete ochrannou vrstvu vašeho vlasu a postupně dochází k tomu, že nakonec žádná nezbyde a váš vlas zůstane nechráněný, tím pádem také dochází k jeho poškození.

Funkcí termoochrany na vlasy je váš vlas obalit a chránit před poškozením vysokým teplem. Tyto přípravky většinou zaručují ochranu do 220 stupňů a jak všichni uživatelé stylingových žehliček jistě vědí, nejvyšší možná nastavitelná teplota je 230 stupňů, a proto na tento fakt musíte při žehlení vlasů myslet a zbytečně je nezatěžovat.

Sprej Guardian Angel Schwarzkopf got2b

Tento sprej krásně voní a kromě ochrany vašeho vlasu před teplem také usnadňuje rozčesávání, takže už se nemusíte obávat žádného bolestivého škubání či tahání.

Cena bez akce je příjemných 174 Kč za 200 ml přípravku.

Stane se tento termoochranný sprej strážným andělem pro vás? Právě tak příznačně ho výrobci totiž pojmenovali.

L’Oréal Paris Elseve sprej na vlasy

Řada Dream long od značky Elseve je zaměřena na velmi poškozené vlasy, a proto termo sprej zajišťuje také výživu a lesklé vlasy bez krepatění. Díky složení ricinového oleje a vitamínů si takto posílené vlasy můžete užívat až 3 dny, aniž by byly poškozeny vlivem vnějšího počasí nebo prostředí.

Tento sprej pořídíte bez akce za 189 Kč a můžete se těšit na 150 ml přípravku.