Výživa a doplňky

Nejlepší pečivo při hubnutí

Nejlepší pečivo při hubnutí

Snažíte se hubnout, ale nechcete ze svého jídelníčku úplně vynechat pečivo? V následujícím článku vám doporučíme nejlepší pečivo při hubnutí a představíme vám recenze jednotlivých produktů.

Nejlepší pečivo při hubnutí dle recenzí

Následující tabulka zobrazuje nejlepší pečivo při hubnutí dle výběru naší redakce a stručný výpis jejich parametrů.

Název produktu Orientační cena Výrobce Hmotnost
KetoDiet Proteinový chléb tmavý 7 x 70 g

259 Kč KetoDiet 490 g

Aktin Tousťák 370 g

79 Kč Aktin 370 g
KetoFit Keto chléb extra semínkový 360 g

179 Kč KetoFit 360 g

Nejlepší pečivo při hubnutí – recenze nejlepších produktů

Následující sekce představuje recenze nejlepšího pečiva hodícího se do hubnoucí diety dle hodnocení naší redakce.

Mohlo by vás také zajímat: Recenze proteinového chlebu z Lidlu


KetoDiet Proteinový chléb tmavý 7 x 70 g

Prvním pečivem v našem výběru je proteinový chléb od firmy KetoDiet. Za cenu pohybující se okolo 260 Kč dostanete celkem 490 gramů pečiva. Již podle názvu je patrné, že hlavní doménou je přítomnost většího množství bílkovin (přesně 22 g na 100 g produktu), dále pak snížené množství sacharidů (pouze 7,5 g na 100 g), a také vyšší podíl vlákniny (14,2 g na 100 g). Pokud vám tedy nedělá problém pořizovací cena, jedná se o jeden z nejlepších chlebů, které si můžete do diety pořídit.

Klady

Nižší objem sacharidů

Vysoký obsah bílkovin

Zápory

Vyšší cena


Aktin Tousťák 370 g

Jako druhého zástupce do kategorie pečiva pro dietu jsme vybrali Toastový chléb od Aktinu. Za pořizovací cenu 79 Kč se vám dostane do rukou pečivo s obsahem 40 g sacharidu na 100 g produktů (pouze 6,4 g pak tvoří cukry). Opět můžete čekat i navýšený obsah bílkovin, kterých na 100 g připadá 8,3 g. Spokojení konzumenti si navíc velmi chválí chuť, která se vyznačuje zejména svoji vláčností.

Pokud tedy nejste v opravdu striktní dietě s nutností zásadního omezení příjmu sacharidů, může pro vás být dobrou volbou.

Klady

Příznivá cena

Přijatelné nutriční hodnoty

Zápory

Vyšší objem sacharidů


KetoFit Keto chléb extra semínkový 360 g

I poslední výrobek z našeho výběru spadá do kategorie pečiva určeného do ketogenní diety. Výrobce KetoFit nabízí svůj semínkový chléb s hmotností 360 g za cenu pohybující se běžně okolo 180 Kč.

Hlavní doménou tohoto produktu je pak zejména velmi nízký obsah sacharidů (6,8 g na 100 g výrobku). Podobně dobře je na tom chléb i z pohledu zastoupení bílkovin (30 g na 100 g). Velkou výhodou je i trvanlivost, která by dle výrobce měla dosahovat při správném skladování až půl roku.

Klady

Perfektní nutriční hodnoty

Dlouhá trvanlivost

Zápory

Vyšší cena


Zdroj: Womenshealthmag.com