Další

Lidé s těmito jmény se pořád smějí: Je mezi 5 jmény i to vaše?

Lidé s těmito jmény se pořád smějí: Je mezi 5 jmény i to vaše?

Někteří lidé se vyznačují neutuchajícím optimismem a nemizícím úsměvem na tváři. Mají pozitivní vliv na své okolí, jsou oporami a vždy se s nimi cítíte dobře. Je důležité si uvědomit, že jen samotné jméno asi nemá vliv na povahu člověka. Existují ale stejně pojmenovaní lidé, kteří mají něco společného – smích. Lidé s těmito jmény se pořád smějí. Patříte mezi ně?

1. Ivona

Jméno Ivona pochází z keltského slova „íwé“ a starogermánského slova „iv“. V překladu jméno znamená „luk z tisu“ nebo „lučištník“. Jméno se dá přeložit také jako „milá“ nebo „milovaná“. Jak už samotný překlad napovídá, jedná se o ženy, které jsou velmi nápomocné, přátelské a vždy mají ten správný nadhled.

Usmívající se žena v modré košili.

2. Liliana

Jméno je latinského původu a je odvozené od slova „lilium“, které znamená „lilie“. Ženy s tímto jménem jsou krásné, čisté a neposkvrněné jako květ lilie. Jsou pravdomluvné, nepomlouvají a vždy se na ně můžete spolehnout.

3. Blanka

Blanka je jméno starogermánského původu, které je odvozeno od slova „blankus“. Jméno můžeme přeložit jako „bílá“ nebo „světlá“. Blanky mají nevinnou povahu, jsou jemné, něžné a nedá se na ně zlobit. Někdy bývají tak milé, že mohou být až naivní, čehož můžou zneužít neupřímní lidé. Máte-li Blanku za kamarádku, můžete si gratulovat – máte po svém boku poklad, kterému můžete bezmezně důvěřovat.

4. Anežka

Jméno pochází z řeckého slova „hagneia“ a znamená „čistá, bez poskvrny“ nebo „svatá“. Když si představíte Anežku, můžete vidět jemnou ženu, která je velmi upřímná a pravdomluvná. Vždy se usmívá a zvedne náladu každému, koho potká. Pokud vás něco trápí, Anežka vám ukáže, že „nic není tak horké, jak se to uvaří“. Tyto ženy dávají naději a poukazují na vše pozitivní v životě.

5. Helena

Jméno Helena je řeckého původu a je odvozeno ze slov „hele“, které znamená „záře“ a „helane“, které můžeme přeložit jako „pochodeň“. Helena je žena, která je stálicí v životě všech, kteří ji znají. Když se zdá být situace beznadějná, vždy je tady Helena, která je hrdá, optimistická, usměvavá a má pro každý problém řešení.

Usmívající se žena v poli plném slunečnic.

Lidé s těmito jmény se pořád smějí, mají nadhled a mohou vám velmi pomoci, když se cítíte být v životě ztraceni. Jedná se o ženy, které jsou svým blízkým vždy nablízku a nikdy neztrácejí víru v lepší zítřky.