KrásaKrása a módaPleť

Nejlepší oční krém: 45 let je pravý čas začít se o svou pleť starat kvalitně

Nejlepší oční krém: 45 let je pravý čas začít se o svou pleť starat kvalitně

Jak přibývají roky, roste také potřeba se podstatně více starat o svou pleť, aby si co nejdéle udržela svěžest. Proto pokud i vy patříte mezi ženy, které si chtějí co nejdéle udržet mladistvý vzhled, ale na poli pečující kosmetiky se příliš neorientujete, je tento článek právě pro vás.

  • Sledujte doporučení výrobce
  • Odborné recenze jsou užitečný ukazatel
  • I uživatelské recenze pomohou
  • Co od svého krému chcete právě vy?
  • Výběr krému není všechno. Nepřeceňujte jeho vliv na úkor zdravého životního stylu.

Jaké oční krémy vedou na českém trhu

Oční krém vyrábí většina kosmetických značek. To znamená, že na trhu lze nalézt dobře hodnocený oční krém v hodnotě stokoruny i ten, za nějž dáte vyšší jednotky tisíc. Službu vám mohou udělat velmi podobnou. Z dlouhodobého hlediska je ale mezi používáním jednotlivých produktů poměrně zásadní rozdíl.

Levné varianty nejsou špatné

Z levnější strany škály je nejlepší oční krém například Eye Creams & Gels od značky Ziaja. Nedáte za něj ani 100 korun a jeho hodnocení je velmi pozitivní. Podobně cenově dostupnou a kladně hodnocenou variantou je i oční krém Koenzym Q10 od české značky RYOR.

Zlatá střední cesta

Pokud se chcete vydat takzvanou zlatou střední cestou, pak je nejlepší oční krém třeba hledat u značek jako Avéne, Eucerin, Vichy, Nuxe nebo Bioderma. Výbornému hodnocení se těší kupříkladu Neovadiol Peri & Post Menopause od značky Vichy.

Vyšší investice, která se vyplatí

Chcete-li do péče o sebe investovat o něco víc, jistě stojí za to se podívat na značky jako je Origins. Vyzkoušejte jejich Anti-Aging Power Eye Cream Plantscription nebo dejte šanci zajímavé značce Kiehl´s a jejich Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum.