Krása a módaVlasy

Nejlepší kulmy na vlasy: Tyto 3 zvažte letos na Vánoce

Nejlepší kulmy na vlasy: Tyto 3 zvažte letos na Vánoce

Vlasy vždy vyžadují nějakou úpravou. S tou mohou pomoci kulmy. Vzhledem k tomu, že jich je velké množství, není jednoduché se v nich vyznat. Zvažujete její koupi letos na vánoce? Přinášíme vám tip pro nejlepší kulmy na vlasy. Možná pro vás budou inspirací.

Remington Ci95 Pearl

Chcete si vykouzlit lokny jako od profesionála? Pak si pořiďte loknovací kulmu Remington Ci95 Pearl, která je opatřená luxusním keramickým povrchem s příměsí perel. Zahřeje se během několika sekund a vy můžete začít kouzlit nepřekonatelný a šarmantní účes, který je sestavený z pevných a lesklých loken nebo sbíhajících se vln. Díky optimalizovanému kónickému tvaru budou mít vaše lokny ideální tvar. Kulma nabízí i celou řadu praktických funkcí. Můžete si nastavit teplotu dle svých potřeb a to v rozmezí 130 – 210ºC. Na displeji je zámek, který brání neplánovaným teplotám. Můžete ji brát s sebou i na cesty po celém světě, neboť je uzpůsobená na celosvětové napětí.

Rowenta CF471LF0

S kulmou na vlasy Roventa CF471LF0 můžete na svých vlasech vykouzlit čtyři originání a dokonalé účesy. Každý z nich udělá nezapomenutelný dojem. Můžete ji nastavit na čtyři různé polohy a vždy vykouzlíte vlny – přirozené, plážové jemně elegantní nebo výrazné a oslňující. Teplotu nastavíte na šest různých stupňů a to až do 210ºC. Volíte podle typu vlasů. Díky tomu je styling maximálně přesný. Keramický povrch, kterým je kulma opatřená, umožní snadné klouzání vlasů a vlasy zůstanou hladké a lesklé. Nadchne vás také elegantní styl a minimalistický design, v němž je kulma vyvedená. Výhodou je snadná manipulovatelnost a skladnost. Maximální pohodlí při manipulaci a volnost pohybu poskytuje skoro dva metry dlouhý kabel. Bonusem je pak opravitelnost výrobku – záruka pro opravu je poskytovaná na 15 let.

Philips Series 7000 BHB876/00

Chcete si vytvořit originální účes sestávající z vysněných loken a s velkým objemem vlasů? Pak není nic jednoduššího, než si pořídit kulmu Philips Series 7000 BHB876/00, která je opatřená inovativním a chytrým systémem podporujícím tvorbu loken. Styling vytváříte s ochranou proti přehřátí.

Na co se můžete s touto kulmou těšit? Především na chytrý systém usnadňující kulmování pro úžasný styling. Díky delšímu válci můžete upravit naráz větší množství vlasů. Snadné používání i ovládání umožňuje vertiklální rukojeť. Vítané jsou i funkce automatického vypnutí a signál připravenosti. Kulma poskytuje 27 kombinací různého nastavení pro vždy originální účes. Výhodou jsou tři nastavitelné teploty a tři časovače určené pro různé typy vlasů. Nastavit si můžete také tři různé směry kulmování. Kulma je určená pro všechny typy vlasů.