Horoskopy

Dnešní horoskop – pondělí 20.11.2023. Panna se nenechá odradit, Ryby umí být flexibilní

Dnešní horoskop – pondělí 20.11.2023. Panna se nenechá odradit, Ryby umí být flexibilní

Beran

Toužíte po tom, abyste byli užiteční. A to natolik, že jste ochotni spolupracovat i s osobou, která vám je nepříjemná. Nakonec ale můžete zjistit, že to, co jste této osobě měli za zlé, byly jen vaše zbytečné předsudky. Napříště se nenechte oklamat prvním dojmem. Snažte se co nejvíce uvolnit, protože stres vás svazuje a může způsobit i ztuhlost zad. Pomohou masáže nebo horká koupel. Naslouchejte svému tělu, protože vám dává jasná znamení, co je třeba udělat.

Býk

Dostanete dobré zprávy od někoho, koho velmi dobře znáte. Nebojte se jim uvěřit. Oslovujte neznámé lidi, pokud vás něčím zaujmou. Můžete tak získat nové přátele. Jednejte v souladu se svým tělem, protože jedině tak se můžete vyhnout zdravotním potížím. Možná bude třeba radikálně změnit svůj jídelníček. Pracujete ve stresujícím prostředí a tento pocit si pravidelně odnášíte domů. Dejte si pozor, ať neovlivní to, jak jednáte se členy své rodiny.

Blíženci

Osoby, které dnes potkáte, pro vás mohou být velice důležité v budoucnosti. Snažte se proto k ostatním chovat přátelsky a slušně. Vyhýbejte se hádkám a buďte otevření novým nápadům. I když cítíte potřebu krotit své činy, nebojte se užít si života. Poslouchejte své instinkty a vyhýbejte se všemu, co ve vás vzbuzuje negativní vliv. Pokud potřebujete podpořit, nebojte se obrátit na své nejbližší. Obklopili jste se lidmi, kterým na vás záleží.

Rak

Vaše sebevědomí je na té nejlepší možné úrovni – není ani přehnané, ani se zbytečně nepodceňujete. Možná bude dobré zaměřit se nejrůznější úkoly. Poslouchejte ostatní lidi a nechte se inspirovat jejich nápady. Máte spoustu energie, snažte se ji nasměrovat vhodným způsobem. Popřemýšlejte nad sportem, který by vás mohl bavit dlouhodobě. Nebojte se zapsat do nějakého kroužku. Díky pohybu si můžete zlepšit fyzičku, zhubnout a seznámit se s novými lidmi.

Lev

Pokud něco chcete udělat, tak to udělejte a nečekejte na souhlas svého okolí. Nezapomeňte si dnes udělat čas sami pro sebe. Vyplatí se strávit čas venku. Jděte na dlouhou procházku, zbavíte se díky tomu stresu a starostí. Je pro vás těžké se pro něco nadchnout. Nebuďte k ostatním příliš přísní, váš pohled není objektivní. Pokud chcete zhubnout, je k tomu ideální čas. Zaměřte se na to, abyste dostatečně pili a zaměnili tučné jídlo za ovoce a zeleninu.

Panna

Dostanete příležitost potkat zajímavé lidi. Ve vzduchu je spoustu nečekaného. Nelze se tedy spoléhat na to, že všechno půjde podle plánu. Pokud se do něčeho zakousnete, držíte se toho. Takže ani nenadálé situace nemohou způsobit, že se vzdáte svého cíle. Jednoduše si jdete za svým stůj co stůj a žádné překážky vás nezastaví! To ale může způsobit, že večer budete nadmíru unavení. Dopřejte si relaxační aktivity, jako je horká koupel.

Váhy

Vaše veselá a optimistická nálada přitahuje lidi ve vašem okolí. Buďte vstřícní a přijměte, že jste středem pozornosti. Pokud se v zaměstnání objeví napětí, bude způsobené vinou změn, které nastaly. Tyto změny nemusí být všem pochuti. Pokud je ale přijmete za své, můžete tak získat výhodu oproti svým kolegům. Zhluboka se nadechněte a jděte do toho. Nebojte se uspořádat posezení pro své přátele. Právě jejich společnost je přesně to, co nyní potřebujete.

Štír

Důvěřujte své intuici a připravte se, že nastávají pozitivní změny. I když možná nemáte dostatek odvahy, můžete se spolehnout na své okolí. To vás rádo podpoří v čemkoli. Záležitosti v práci vás mohou vyčerpávat. Zaměřte se proto také na bohatý osobní život. Snažte se strávit co nejvíce času v přírodě. Nebojte se dělat věci, které vás baví. Dnes působíte neodolatelně, a tak se nemůžete divit, že dostanete hned několik nabídek na rande.

Střelec

Spoléhejte na svou intuici, protože ta vás může zavést v ten správný okamžik na správné místo. Snažte se toho využít na maximum. Není jednoduché soustředit se sami na sebe. Budete mít rozvernou náladu, v domácnosti ale vaše vtípky nikdo neocení. Pokud se nechcete stát terčem zloby, tak se jich raději vzdejte. Zapomeňte na minulost a soustřeďte se na to, co je relevantní. Je třeba zavést změny v jídelníčku.

Kozoroh

Kolem vás se odehrávají změny. Mohou se týkat i soukromého života některých z vašich přátel. To, že jste je považovali za dokonalý pár neznamená, že se to nemůže změnit. Díky tomu se rozhodnete přehodnotit také svůj vlastní vztah. Uvědomujete si, že partner pro vás není samozřejmostí a je třeba o něj neustále bojovat. Vaše emoce jsou jako na houpačce. Zatímco v jednu chvíli se smějete na celé kolo, v druhém okamžiku pláčete s hlavou v dlaních.

Vodnář

Dlouho jste se tomu vyhýbali, ale už je čas zaměřit se na důležité rozhodnutí. O dané situace jste se napřemýšleli dost. Víte, co je důležité. Každodenní rutina vás nutí. Nebojte se naplánovat si nevšední aktivity. Zapojte svého partnera nebo přátele. Je pravděpodobné, že se o sobě můžete dozvědět něco nového. Nápady, které nyní máte, se vám mohou v budoucnu hodit. Poznamenejte si je proto. Nebojte se tolik o ostatní. Ne všechno spadá do vaší odpovědnosti.

Ryby

Můžete se těšit na dobré zprávy. Sklízíte to, co jste zaseli. Pokud jste se k ostatním lidem v minulosti chovali hrubě, můžete počítat se stejným jednáním. Jestliže jste naopak byli laskaví a přátelští, vrátí se vám to. Nebojte se udělat si pauzu, pokud se cítíte unavení. Snažte se být flexibilní a přizpůsobovat se novým situacím. Vaše okolí vám rádo naslouchá. Vyhněte se šíření pomluv a zaměřte se na to pozitivní.