Krása

Nejlepší kosmetika v Lidlu: Kterou si pořídít na léto?

Nejlepší kosmetika v Lidlu: Kterou si pořídít na léto?

Léto je za dveřmi, proto je potřeba začít s pořizováním kosmetiky, která vám umožní si jej užít skutečně naplno bez jakýchkoliv problémů s vaší pokožkou. Protože právě léto je obdobím, kdy je pleť nejvíce namáhána. Pro jakou kosmetiku se vyplatí si zajít do Lidlu? To se dozvíte právě teď, neboť vám představíme ty nejlepší kosmetické produkty z Lidlu.

Krém na ruce Cien

I během léta je potřeba udržovat vaše ruce hydratované, aby nedocházelo k popraskávání kůže. A právě k tomu vám pomůže krém na ruce od značky Cien, jež je privátní značkou obchodního řetězce Lidl. Dále tento krém poskytuje rukám i ochranu a udržuje je vyživované. Zkrátka díky tomuto krému budou vaše ruce hýčkány a vždy krásně jemné.

Balzám na rty Cien

I o rty je potřeba pečovat. Kůže na rtech je velmi tenká a je tedy opravdu hodně náchylná k poškození, které i během léta číhá doslova na každém rohu. Proto vytvořte ochrannou bariéru pomocí balzámu na rty z Lidlu. Ten rty nejenom ochrání, ale zároveň je udělá i hezky lesklé a hydratované. Dostupný je v několika zajímavých příchutích, což se může hodit třeba i při vášnivé letní líbačce.

Transparentní opalovací olej Cien

Základem je být během léta chráněný před slunečními paprsky, ty totiž dokáží mít na kůži opravdu devastující účinky. A s dokonalou ochranu před negativními následky dlouhého pobytu na slunci vám pomůže právě opalovací olej Cien. Jeho výhodou je to, že se velmi snadno roztíratelný a je transparentní, tudíž působí jakožto neviditelná, ale vysoce účinná ochrana před sluncem.

Intimní hygiena Cien

Během léta se vaše pokožka dostane do kontaktu s celou řadou bakterií, kupříkladu koupáním se v nechlorované vodě. A proto je potřeba myslet i na důkladnou intimní hygienu, aby vám tyto bakterie nezpůsobily problémy v této citlivé oblasti. I kvalitní produkty pro péči o intimní partie tedy naleznete na pultech obchodu Lidl. 

Hydratační krém Aqua Moisturizing 

Díky vysokým teplotám a nízké vlhkosti vzduchu se snadněji vypařuje voda z vaší pokožky. Proto je potřeba ji neustále udržovat hydratovanou, jinak si zaděláváte na vznik vrásek či kožních problémů. Jak udržovat pleť hydratovanou i během parných dní? S tím vám pomůže tento hydratační krém z Lidlu, jenž se po zásluze řadí mezi nejlepší letní kosmetiku z tohoto obchodu.