Krása a módaVlasy

Nejlepší kondicionér z drogerie: 2 TOP výrobky pro hebké vlasy

Nejlepší kondicionér z drogerie: 2 TOP výrobky pro hebké vlasy

Všichni nám dáte za pravdu v tom, že kondicionér na vlasy prostě doma potřebujeme neustále mít a jen stěží si představujeme, jak by naše vlasy vypadaly bez jeho použití po umytí šamponem. Jaký je nejlepší kondicionér dostupný v drogerii? Vybrali jsme 2!

Kondicionér na vlasy Elseve Hylauron Plump

Veškeré kondicionéry na vlasy značky Loreal Paris jsou velmi obstojné, avšak jeden z jejich výčtu poněkud vyčnívá a tím je právě kondicionér řady Elseve Hylauron Plump.

Jak už jeho název napovídá, zázračnou složkou je vyplňující kyselina hylauronová, která slibuje dodat vašim vlasům až 72 hodinovou hydrataci a péči po umytí.

A cena? Bez akce více než příznivá! Kondicionér na vlasy Elseve Hylauron Plump pořídíte za 89 Kč a získáte tak 200 ml přípravku.

Nature Box kondicionér na vlasy Nourish and Soothe

Myslíme také na milovníky a obdivovatele přírodní vlasové kosmetiky, a proto přinášíme jeden eco-friendly tip na vlasový kondicionér. Na obalu výrobku, který jsme zvolili jako nejlepší, si můžete přečíst, že se jedná o 100% recyklovatelnou nádobu a k její výrobě byly použity plastové odpadky, které sběrači našli na plážích a zemi v okolí moře.

Vítězem se u nás stal kondicionér s arganovým olejem od osvědčené značky Nature Box a jak už název vypovídá, jedná se o kombinaci přírodních ingrediencí (těch tato značka slibuje celých 98% uvnitř výrobku) a zázračného arganového oleje, který může být tím nejlepším vlasovým olejem, jež si vaše kadeře mohou přát.

Pokud vás zajímá cena, nachystejte si 139 Kč za 385 ml balení kondicionéru značky Nature Box.

Proč používat kondicionér na vlasy?

Používat kondicionér na vlasy je důležité, protože při mytí šamponem svůj vlas otevřete, zatímco po použití kondicionéru se uzavře. Bez uzavření vašeho vlasu by docházelo k rychlejšímu poškození i krepatění, které by nešlo nijak jednoduše časem zvrátit.

  • snadnější rozčesávání vlasů, žádné škubání ani tahání
  • lesklejší vlasy bez viditelného krepatění nebo poškození
  • změkčení vlasů díky vyhlazení vlasových folikul
  • zlepšuje celkovou kvalitu vlasů a jsou hebčí na dotek
Nejlepší termoochrana na vlasy