Krása a módaMódaNezařazené

Nejmodernější podzimní oblečení 2023: Tyhle kousky letí!

Nejmodernější podzimní oblečení 2023: Tyhle kousky letí!

Podzim už klepe na dveře a obchody se začínají plnit podzimním oblečením. Víte, po jakých kouscích sáhnout a co raději nechat viset na ramínku? Poradíme vám, jaké outfity se budou letos nosit a v čem venku zaručeně zazáříte.

Klasika bude hrát prim

Zatímco loňský podzim byl plný extravagance, ten letošní bude o mnoho střízlivější. Nosit se budou džíny, košile a trenčkoty. Nuda? Naopak! Stačí si s jednotlivými kousky pohrát. Vyberte džíny, které mají volné nohavice, košili z jemného materiálu a trenčkot ozdobte nějakým zajímavým detailem. Klidně na něj můžete něco našít, nalepit nebo jen připíchnout zajímavou brož.

Je-li venku hodně chladno, kombinujte hotový model ještě s mikinou z teplákoviny nebo třeba z neoprenu. Vrstvení je ostatně trendy i letos.

Tip pro vás: Ve vašem šatníku by určitě neměla chybět klasická bílá košile, a to klidně i v oversize verzi nebo košile v prodloužené délce.

Babí léto? Oblečte sukni.

Září je ideální čas, kdy si ještě můžete užít teplých dní a obléknout sukni. Nosit se budou skládané mini sukně i sukně džínové. Štíhlé ženy mohou vyzkoušet sukně tulipánového tvaru.

S jakou obuví sukně kombinovat? Trendy budou především slip on kozačky nad kolena.

Barvy podzimu. Brčálově zelená a metalíza.

Pokud vás zajímá, jaká bude letošní barva podzimu, tak vám můžeme prozradit, že to vypadá na brčálově zelenou a metalízu. Brčálově zelená by měla být hodně výrazná a ostrá. V druhém případě máte ve výběru jednotlivých kousků oblečení jistou volnost. Hlavní je, aby se vaše oblečení lesklo a blýskalo, v ideálním případě připomínalo drahé kovy.

Tip pro vás: Fandíte-li extravaganci, vyzkoušejte košile poseté blyštivými flitry nebo textilie připomínající alobal.