Krása a módaVlasy

Nejlepší kadeřnictví v Praze: tyto 3 vás nezklamou!

Nejlepší kadeřnictví v Praze: tyto 3 vás nezklamou!

Pokud toužíte navštívit to nejlepší kadeřnictví v Praze, počítejte s tím, že si řádně připlatíte. Ceny za běžnou úpravu vlasů zpravidla začínají okolo hranice dvou tisíc korun a mohou se vyšplhat i výrazně výš. Je však nutné si uvědomit, že za kvalitu se zkrátka platí. A v tomto případě to platí dvojnásob.

TOMAS ARSOV Hair & Beauty Institute

Kadeřnický salon Tomáše Arsova sídlí v Praze hned na čtyřech adresách. Konkrétně jej najdete v ulicích Italská, V Jámě a Churchill, a podle zákaznických hodnocení se jedná o to vůbec nejlepší místo, kam si můžete zajít pro zbrusu nový účes. Počítejte s tím, že si za kvalitně odvedenou práci v tomto salonu připlatíte. Obyčejný dámský střih vás vyjde téměř na sedmnáct set, složitější procedury se mohou vyšplhat až k pěti tisícům.

Top Stylist salon Jaroslavy Čechové

Na předních příčkách v pomyslné anketě o nejlepší kadeřnictví v Praze stojí rovněž salon Jaroslavy Čechové Top Stylist. V tomto salonu pracuje Jaroslava společně s dalšími dvanácti profesionály, kteří vám pomohou s diagnostikou vlasů a vlasové pokožky, se střiháním, barvením, mytím a foukáním. Nabízí techniky jako melírování i balayage. Mohou vám rovněž aplikovat brazilský keratin, který velmi zlepšuje kvalitu vlasů. Cenově se služby v Top Stylist salonu pohybují velmi podobně jako u předchozího.

Hair Mates salon Martina Plesara

Kadeřnický salon Hair Mates je spojen s osobou kadeřníka Martina Plesara. Ten v roce 2006 absolvoval rekvalifikační kurz a po jeho ukončení nastoupil do kadeřnictví na okraji Prahy. Postupně se vypracoval, procestoval svět, sbíral zkušenosti a dnes vede vlastní salon na Vinohradech. Se svými kolegy poskytuje klientům služby jako je střih, styling, barvení, masáže hlavy a další. Cenově se tento salon pohybuje o něco níže než předchozí dva, i v tomto případě si ale připravte pořádný balík.