KrásaMóda

Nejlepší jarní sukně pro baculky: Poradíme podle trendů 2023

Nejlepší jarní sukně pro baculky: Poradíme podle trendů 2023

Konečně tu máme jaro a s ním i další trendy. Tento článek bychom proto rádi věnovali dámám s větší konfekční velikostí na téma: sukně! Pokud si na tento kousek oblečení potrpíte, pak pro vás máme seznam těch nej, které se letos budou nosit.

Kožená sukně

Sukně je elegantní a nečekaný způsob, jak dodat oblečení texturu. Pokud máte rádi strukturu, kožená sukně bude přesně pro vás. Kožená sukně s plisováním vám pomůže vyhladit siluetu a vytvarovat postavu přesýpacích hodin. A nebojte, nehodí se jen pro drsňačky. S dobře zvolenou blůzkou v pastelových barvách nebo skvěle padnoucím blejzrem, ho ocení i něžné duše.

Midi sukně

Pokud se necítíte pohodlně v krátké sukni, zvolte midi siluetu. Tento ženský a elegantní typ sukně je univerzální a elegantní za všech okolností. Tuto sukni můžete obléct do kanceláře nebo na vaše pochůzky. Jelikož se jedná o univerzální kousek, neměl by chybět v šatníku ani jedné z vás.

Skater sukně

Pokud máte rádi trochu té dívčí rozpustilosti, pak si rozhodně musíte pořídit skater sukni! Poohlédněte se po skater sukni s elastickým pasem, která zvýrazní vaše křivky. Díky volnému střihu je skater sukně skvělou volbou pro všechny. Kombinovat ji můžete s hedvábnou halenkou nebo obyčejným tričkem.

Pouzdrová sukně

Nic neudělá plus-size ženy okouzlujícími než pouzdrová sukně. Tato sukně zvýrazní vaši postavu přesýpacích hodin a dodá vám elegantní vzhled. Díky jejich střihu můžete docílit delší a štíhlejší siluety a s výrazným páskem ještě více zdůrazníte siluetu přesýpacích hodin.

Džínová sukně

Džínová sukně je zkrátka nadčasovým kouskem. Pokud chcete sukni nenáročnou na údržbu, kterou můžete hodit do kufru nebo ji stylizovat na poslední chvíli, džínová sukně dokonale splňuje všechny požadavky. Co se týká délky, letos byste se měli spíše poohlédnout po midi délce, ale trendy budou i mini a maxi.

Maxi sukně

I když si maxi sukni většina lidí vybaví spíše s létem, letos bude trendy i na jaře. Maxi sukně je stylová, zakryje vaše nedostatky a kombinovat jí můžete se vším, od bílých halenek po džínovou bundu nebo třeba crop top pro uvolněnější vzhled. Sáhnout můžete po barevné sukni nebo té s květinovým potiskem, abyste jím dali najevo své souznění s jarem.