Další

5 tipů na originální svatební dar

5 tipů na originální svatební dar

Na stole se vám hromadí pozvánky na svatbu a vy začínáte přemýšlet nejen nad outfitem, jaký na svatbu zvolíte, ale i nad tím, čím novomanžele obdarujete? Nebojte se, povlečení ani porcelánovou sošku kupovat nemusíte. Poradíme vám, jaký dárek je vhodný.

Peníze tak trochu jinak

Většina novomanželů si dnes přeje především peníze, které pak využije třeba na zaplacení celé svatby, svatební cestu nebo na stavbu vysněného domu. Přispějte ke splnění jejich snu i vy. Zapomeňte ale na nudné obálky a finanční obnos darujte originálnějším způsobem. Z papírových bankovek můžete něco poskládat, můžete je srolovat a umístit do nafouknutých balónků nebo navázat na malý stromek. Mince nasypte do kojenecké lahvičky či skleněné karafy. Fantazii se meze nekladou.

Voucher na zážitek

Chystáte-li se na svatbu akčních přátel, kteří neradi tráví čas doma, věřte, že této dvojice určitě udělá radost poukaz do restaurace, na společnou masáž nebo na nějaký adrenalinový zážitek. Co takhle surfování na umělé vlně, létání ve větrném tunelu nebo seskok padákem?

Víkendový pobyt pro dva

Vyberte romantické místo uprostřed české přírody a pošlete tam novomanžele na víkendový pobyt. Najděte krásnou chatu se saunou či vířivkou, případně dalšími vychytávkami.

Tip pro vás: Pozor, nechte novomanžele, ať si sami zvolí datum, kdy vyrazí.

Originální umělecké dílo

Pokud si troufáte a znáte vkus novomanželů, můžete vybrat nějaké umělecké dílo do jejich domu. Pokud však tápete, darujte raději voucher do konkrétní prodejní galerie, ať si novomanželé vyberou sami.

Tip pro vás: V Praze existuje místo, kde si novomanželé mohou obraz sami namalovat. Výtvarné nadání není třeba. Maluje se na plátno pomocí kyvadla, rotace a dalších technik.

Čas

Mají-li už novomanželé děti nebo například staví dům, darujte jim svůj čas. Můžete nabídnout hlídání dětí, pomoc s úklidem po rekonstrukci, žehlení. Pomoc se vždy hodí.