Krása a módaMóda

Nejhezčí zimní kabáty na sezonu 2023? Máme tipy!

Nejhezčí zimní kabáty na sezonu 2023? Máme tipy!

Pokud máte rády spíše elegantní styl, zaručeně se na podzim neobejdete bez kabátu. Poradíme vám, jaké kabáty jsou letos trendy, případně jaké budou slušet právě vám. Must have kouskem je rozhodně kabát černý, ale unosíte určitě i kabáty barevné. Vybírejte.

Černý klasický kabát

Letos se zaručeně neobejdete bez černého kabátu. Ideálně zvolte kabát dlouhý až na zem (nebo alespoň v délce po kolena) a v klasickém stylu. Výhodou tohoto kabátu je nejen to, že se snadno kombinuje s dalšími kousky, ale i to, že si ho s klidem budete moci obléknout i příští rok. Černý kabát je trendy i nadčasový zároveň.

Béžový kabát

Svůj šatník určitě doplňte i nějaký světlejším kouskem. Dobře vám poslouží například béžový kabát. Ideálně volte kvalitní materiály (jako vlnu nebo kašmír), které vás v zimě opravdu zahřejí. Kabát může být jednořadý, dvouřadý, zavinovací nebo třeba na zip. Záleží jen na vás, co se vám líbí a co vám sedí.

Tichý luxus

Nesedí vám černá ani béžová? Pořiďte si klidně kabátek v jiné neutrální barvě. Pamatujte přitom na to, že letošní rok se nese ve znamení tichého luxusu. Nosí se především minimalistická jednoduchá móda, která však vypadá luxusně. Trendy jsou čisté linie a kvalitní materiály. Nosí se oblečení bez potisků, bez log a bez zbytečných ozdob. Tichý luxus je synonymem dobrého vkusu a nadčasové elegance. Ohled je třeba brát také na udržitelnost, oblíbená je móda od lokálních tvůrců nebo oblečení šité na míru.

Barevné kabáty

Rozbijte podzimní a zimní šeď a oblékněte se do barevného kabátu. Slušet vám bude kabát kostkovaný i nějaký ve výrazné barvě. Barevné kabáty v odstínech, jako je modrá. žlutá nebo svěží zelená, dodají vašemu outfitu šmrnc. Barev se tedy rozhodně nebojte.

Pokud máte štíhlou postavu, klidně si pořiďte oversized kabát. Máte-li pár kilo navíc, bude vám slušet spíše kabátek vypasovaný nebo takový, který má pásek.