Krása a móda

Nehty na dovolenou: na co je dobré myslet před vaší dovolenou v roce 2024

Nehty na dovolenou: na co je dobré myslet před vaší dovolenou v roce 2024

Pomalu se blíží léto, které je pro mnohé z nás časem dovolených. Někdo řeší hubnutí do plavek, někdo zase návštěvu solárií nebo kadeřnice. Úprava nehtů se však stává jednou z neodmyslitelných součástí přípravy na dovolenou.

Plánová je naprostý základ

Na jak dlouhou dobu se chystáte odjet? Jakým aktivitám se tam budete věnovat? Zodpovědět si tyto a podobné otázky je velice důležité. Pokud se totiž chystáte na týdenní válečku na písečné pláži, pak není správné načasování vaší manikúry ani zdaleka tak důležité jako když odlétáte na tři a více týdnů.

Čili vypočítejte si, jak daleko od návštěvy vaší nehtařky je konec vaší dovolené, a pokud zjistíte, že dva měsíce, pak bude lepší profesionální manikúru sundat, jelikož vám tak jako tak krásná nevydrží a v zahraničí ji těžko opravíte.

I bez profesionální pomoci

Nehtařky v léto často samy mívají dovolenou a pokud už jsou v práci, neví, kam dřív skočit, aby stihly svým klientkám splnit všechna jejich přání. Proto je možné, že se na vás ve vhodnou dobu zkrátka nedostane. Není to ale konec světa. Nehty na dovolenou si můžete udělat klidně i sama.

Než byste byla v polovině vaší dovolené nešťastná kvůli odrostlé manikúře, vezměte vše do svých rukou a pro jednou se vraťte ke starému osvědčenému laku. Ten si můžete snadno přibalit i s sebou a nehty párkrát přelakovat. Je to to nejjednodušší řešení.

Shrnutí

Pokud vám načasování profesionální manikúry nevychází, obyčejnému laku nefandíte a na domácí gel lak si netroufáte, nevěště hlavu. Ačkoli každý z nás chce mít krásné nehty na dovolenou, ve skutečnosti je to možná právě ta příležitost, kdy dopřát svým přirozeným nehtům odpočinek bez laku.