Krása a módaVlasy

Natáčky na dlouhé vlasy: Tipy pro rok 2024

Natáčky na dlouhé vlasy: Tipy pro rok 2024

Toužíte po vlnách jako z reklamy? Pak byste měla vyzkoušet natáčky na vlasy! Na trhu jich lze najít nespočet druhů, různé velikosti, tvary a materiály, které vytvoří jedinečný účes. Jaké jsou nejlepší natáčky na dlouhé vlasy?

Válečkové natáčky

Tradiční typ natáček, který je k dispozici v různých velikostech a tvarech, se nejčastěji používá pro vytvoření menších kudrlin. Pro nejlepší výsledek vlasy naviňte na natáčky, zafixujte pomocí sponky a nechte je přirozeně přes noc usnout. Velikost pramenu přizpůsobte množství kudrlin. Válečkové natáčky jsou běžné, snadno dostupné a vytvářejí krásné kudrny!

Papiloty

Papiloty jsou měkké válečky z pěnové gumy, které jsou vhodné pro vytváření velkých vln a kadeří. Prameny jeden po druhém naviňte na papiloty a zafixujte pomocí sponky. Výhodou je, že jsou snadno použitelné a nevyžadují žádnou tepelnou úpravu.

Horkovzdušné natáčky

Horkovzdušné natáčky jsou vyrobeny z tvrdého plastu a naplněné horkým vzduchem. Ohřejí se během několika minut a jsou ideální pro rychlou aplikaci na vlasy. Natáčky namotejte do suchých a rozčesasných vlasů. Po pár minutách budete mít vlny jako z Hollywoodu!

Spirálové natáčky

Spirálové natáčky jsou vhodné pro vytváření malých a definovaných kadeří. Disponují jedinečným spirálovitým tvarem, který je ideální k tvorbě perfektních kudrlin.

Shrnutí

DRUHKUDRNYVÝHODYNEVÝHODY
Válečkovémalé/střednísnadno dostupnédlouhá příprava
Papilotyvelké, pružnésnadno tvárnédlouhá příprava
Horkovzdušnélibovolnérychlá přípravapoškození vlasů
Spirálovémalé, definovanéspirálovitý tvardlouhá příprava