Móda

5 módních trendů pro březen 2023

5 módních trendů pro březen 2023

Jak lépe přivítat jaro 2023 než pořádným průvanem ve vašem šatníku? Je nejvyšší čas zjistit, co se v březnu 2023 nosí. A to nejen proto, že je březen v plném proudu, nýbrž zjištěné poznatky dobře zužitkujete i ve zbytku letošního jara a také v létě. 

1. Boty jednoznačně do špičky

V jakých botkách protančíte léto? Myslíte, že na tom nezáleží? Záleží a jak! Chybu byste udělaly, kdybyste snad do jara chtěly vykročit v botě s kulatou špičkou. Letošní trendy totiž přikazují boty do tvaru špičky. Tento tvar bot působí velmi elegantně a hodí se k celé řadě outfitů. Opticky prodlouží a zeštíhlí nohy. To ostatně umí i vysoká platforma, která je trendy i letošní jaro. Ale pokud si z nějakého důvodu nemůžete vysoký podpatek dovolit, vsaďte na nízké sandálky se šněrováním do poloviny lýtek. Působí romanticky, ale je pravdou, že budou slušet spíše ženám s hubenými nohami. Baculatá lýtka by mohly pásky ještě více prostorově zvýraznit. Vznikat by mohly i nevzhledné otlaky. 

2. Květované vzory podtrhnou vaši ženskost 

Pokud milujete květované vzory, ani se vám nedivíme. Jsou tak ženské, pestré a romantické! Květovaných šatů si můžete nakoupit celou šatní skříň, protože ty s módy jen tak nevyjdou. A když u nich zvolíte výstřih do V, budete oblečené podle čerstvých jarních trendů. 

3. Kožené bundy zahřejí a lze je dobře kombinovat se zbytkem šatníku 

A co na jaře ke květovaným šatům, abyste nenachladly? Kožené bundy! Ty nejenže zahřejí, nýbrž také splní módní požadavky letošního jara. Frčet budou nejen oversized černé kožené bundy, nýbrž také kožené bundy v pastelových barvách se zipem. 

4. Nebojte se bílé barvy 

Co se barev týče, klidně můžete vsadit na oblíbenou barvu nevěst – bílou. Nosit můžete i letos stylový průhledný nebo bílý tyl. Mimo však nebudete ani s fialovou, růžovou, šedou, tělovou, stříbrnou nebo neonově žlutou barvou. 

5. Vsaďte na děrované vzory 

Možná ještě skladujete v šatní skříni děrované vesty, halenky a svetříky z dob minulých. Je to tak? Potom je zbytečné, abyste utráceli za nové kousky, když jsou módním trendem právě tyto kousky. A co si budeme povídat, oživení starých kousků je in vždycky.