Móda

Módní doplňky pro ženy nad 50 let: Co si vybrat v roce 2023?

Módní doplňky pro ženy nad 50 let: Co si vybrat v roce 2023?

Doba jde dopředu, ale věk jako kdyby šel pozadu. Tedy, ne doslovně. Čím dál víc lidí, ale i módní odvětví si uvědomuje, že věk je jen číslo a padesátka jako kdyby se stala novou třicítkou. Jaké módní doplňky by vám v tomto věku tedy neměli chybět?

Zábavná kabelka

Nezbytným doplňkem číslo jedna je v našem musím-mít seznamu je zábavná kabelka na denní nošení. Jedná se o jakkoliv potištěnou nebo vícebarevnou kabelku, která je jakousi alternativou ke standardní klasice. Výběr správné kabelky je sice individuální volbou každé ženy, ale dvě věci, které je třeba mít na paměti, jsou forma a funkčnost pro váš životní styl.

Náušnice, které upoutají pozornost

Co se týká výběru náušnic, můžete nosit velké nebo malé náušnice, samozřejmě podle tvaru vašeho obličeje a vašeho osobního vkusu. Pokud máte oválný obličej a vaše čelo není příliš široké, pak jsou pro vás nejlepší perlové náušnice. Pokud máte kulatý obličej, pak by dlouhé visací náušnice vypadaly úchvatně. Pokud máte úzký obličej, pak by se k vám nejlépe hodily náušnice s velkým objemem!

Sluneční brýle nadměrné velikosti

V žádném ročním období se neobejdete bez slunečních brýlí. Nejen, že dokáží upoutat pozornost, ale především chrání váš zrak a zamezují vzniku vrásek. Pokud vás zajímá, které jsou aktuálně trendy, pak vězte, že čím větší, tím lepší. A navíc slunečních brýlí není nikdy dost!

Výrazné náhrdelníky

Dlouhý náhrdelník s přívěskem je něco, co vlastní téměř každá starší žena. Věděli jste ale, že delší náhrdelníky zkrášlí váš krk a také prodlouží vaši postavu? Pokud jste vysoká a štíhlá, pak raději noste menší šperky. Chokery jsou v dnešní době také opravdu trendy, takže můžete vyzkoušet  je.

Šátek s potiskem

Splývavá šála nadměrné velikosti je nejuniverzálnějším doplňkem, jaký si dokážeme představit. Ať už je nosíme jako šátek, pásek nebo klasický akcent kolem krku, šátky jsou dokonalým způsobem, jak vytvořit elegantní styl.

Hodinky

Hodinky byly v módě vždycky. Zapomeňte na iPhony a digitální hodiny, pokud jde o určování času, zaměřte se na hodinky. Nejenže ukazují čas, ale také vypadají opravdu decentně a přitažlivě. Navíc je můžete nosit k jakémukoli oblečení. Můžete si například pořídit šperkové hodinky, módní hodinky nebo klasické hodinky. Zlaté, růžově zlaté a stříbrné hodinky jsou klasické barvy, do kterých se vyplatí investovat.