Vlasy

Moderní účesy pro seniorky: Tipy pro rok 2024

Moderní účesy pro seniorky: Tipy pro rok 2024

Mnoho žen v pokročilém věku volí krátké účesy a je poměrně snadné pochopit proč. Krátké sestřihy jsou pro starší ženy pohodlné, stylové a dokonce mohou ubrat i nějaký ten rok. Než se však rozhodnete pro radikální krok se změnou účesu doporučujeme vám nejdříve vybrat ten správný sestřih.

Vlny v délce ramen

Výborný střih pro kratší vlasy po ramena s rozcuchanými vlnami je jeden ze stylingů, který může udělat dojem na první pohled.

Rovné mikádo 

Rovné mikádo je dokonalým módním doplňkem, který je univerzální a hodí se téměř ke každému outfitu.

Zvlněné kadeře

Móda osmdesátých let a zvlněných kadeří se vrací! Získejte aktualizovaný zvlněný styl s trochou inspirace od královny kudrnatých vlasů Julie Roberts.

Kudrnaté mikádo 

Kudrnaté mikádo Emmy Thompsonové je dokonalou kombinací elegantního a hravého stylu. K dosažení dokonalého vzhledu použijte přípravek na krepaté vlasy, který utěsňuje vlhkost. 

Elegantní a rovné

Nic nepůsobí oslnivěji než dlouhý rovný účes. Sandra Bullock dodává tomuto stylu moderní přitažlivost s dlouhými vrstvami a aktuální středovou částí.

Záclonová ofina

Záclonová ofina Halle Berry je splněným vlasovým snem inspirovaným 70. lety. Nejlepší na tomto stylu je, že vypadá v každém období stejně dobře a módně.

Rozcuchané vlny

Rozcuchané vlny Michelle Pfeiffer jsou ztělesněním nenuceného stylu. Jemný melír a střední část doplňují tento zvýšený ležérní vzhled.