DalšíKrásaMóda

Móda pro velikonoce 2023: Překvapte své známé!

Móda pro velikonoce 2023: Překvapte své známé!

Velikonoční svátky jsou oficiálním začátkem jara. Jinými slovy, je čas odložit péřovky a vytáhnout kousky, kterých jste se nemohli dočkat. A jaké budou letošní velikonoční trendy? Hlavně přirozeně!

V duchu pistácie

Pokud hledáte ten pravý velikonoční odstín, letos jednoznačně vyhrává pistáciová. Je to právě tento odstín zelené, který byl viděn na jarní/letní přehlídce oblíbené značky Fendi. Pokud se tedy chystáte na velikonoční večírek nebo slavnostní oběd, jsou pistáciově zelené šaty a sandály perfektní volbou. Nicméně tento odstín vypadá stejně dobře, i když se rozhodnete lenošit doma v teplákové soupravě. Tento vzhled můžete ještě navíc doplnit o krémové kašmírové ponožky, čímž tak docílíte pohodlného a zároveň cool vzhledu.

Aby bílá byla

Nedávno se na internetu vyrojil trend takzvané „vanilkové dívky“. Ten usiluje především o dívčí hravost, jemnost s důrazem na pastelové barvy, ale nejvíce na odstíny bílé, béžové a starožluté. Pokud chcete dosáhnout té správné estetiky, bílé košilové šaty jsou věčně stylové, a pokud jim chcete dodat na zajímavosti, do pasu si dejte pásek nebo šátek s květinovým potiskem.

Květiny na každém kroku

Pokud jste čekali na teplejší počasí, abyste mohli do svého šatníku znovu zařadit všechny své oblíbené květinové kousky, Velikonoce jsou ideální příležitostí, jak s tím začít. Maxi, midi nebo mini šaty rukávky nebo bez rukávků, fantazii se meze nekladou. A nemusí jít nutně o šaty, zvolit můžete například i jen květinovaný top a k němu maxi sukni nebo elegantní kalhoty.

Gingham jako nejsezónnější potisk

Gingham je bavlněná látka doprovozená o světlé a tmavé pruhy, který jí dodává iluzi kostiček. U nás je tato látka známá jako „kanafas“. Gingham je však letos tím nejsezónnějším potiskem. Nezapomeňte ale volit pastelové tóny, zejména pak světla modrou. A nemusí jít nutně o šaty, můžete si pořídit i ginghamovou halenku, kterou doplníte světlými kalhotami, nasadíte balerínky, zapletete vlasy a velikonoční outfit máte na světě.

Tóny čokolády

Odstíny hnědé možná nejsou nejtypičtějším odstínem pro Velikonoce, ale o to víc překvapíte, když se do této barvy rozhodnete zahalit. A proč je zrovna čokoláda letošní velikonoční barvou? No, jsou tu čokoládová vajíčka, beránci, zajíčci a kuřátka, proč tedy čokoládovou barvu nezařadit do svého repertoáru?