Další

MMA filmy

MMA filmy

Chtěli byste se podívat na film z oblasti bojových sportů ale chybí vám inspirace? Připravili jsme pro vás článek, který vybírá tři nejlepší MMA filmy dle našeho názoru a krátce rozebírá jejich hlavní lákadla.

Warrior (2011)

Jeden z nejlépe hodnocených filmů z prostředí bojových sportů je bez pochyby film Warrior z roku 2011. Dle Česko-Slovenské databáze filmů je aktuálně hodnocen diváky 87 %.

Hlavní zápletku filmu tvoří spor mezi dvěma bratry, kteří zápasí v turnaji o největší finanční odměnu historie MMA. Díky jejich výkonům je jasné, že se budou muset dříve nebo později střetnout, protože se jeví jako nejlepší.

Kromě MMA prostředí má film silný přesah do mezilidských vztahů a jedná se tak o velmi sofistikovanou kinematografickou zábavu.


Neporazitelní (2013)

Hlavním hrdinou tohoto filmu je Ching Fai, který je bývalým boxerem a díky svým dluhům začne žít nový život. Díky svému trenérskému působení na lekcích kickboxu se dostane k mladíkovi jménem Qi, který hledá trenéra pro svůj zápas v MMA. Zápletka pak vychází právě z cesty tohoto bojovníka a jeho trenéra.

Mohlo by vás také zajímat: Jak začít s MMA


Never Back Down (2008)

Jeden z nejznámějších filmů o bojových sportech vůbec představuje příběh Jakea Tylera, který se s rodiči přestěhuje do Orlanda, kde nastupuje na novou školu a dostane se do křížku s místním rváčem Ryanem. Po tom, co od něj dostane pořádnou nakládačku, rozhodne se mu postavit a začít trénovat bojové sporty. Kromě zocelení fyzické stránky prochází hlavní hrdina i vlastním uvědoměním a zoceluje si tak i mentálně, což z filmu vytváří relativně zajímavý komplex.


Zdroj: mmajunkie.usatoday.com