Krása a módaVlasy

Melír na tmavě hnědé vlasy: jak vybrat vhodný odstín melíru?

Melír na tmavě hnědé vlasy: jak vybrat vhodný odstín melíru?

Chtěli byste melír na tmavě hnědé vlasy, ale nevíte, který odstín bude ten pravý? Je pravda, že světlovlasé ženy mají, co se barevné škály pro melíry týče, daleko více možností. Ovšem i tmavovlásky a konkrétně majitelky tmavě hnědé hřívy mají z čeho vybírat. Poradíme vám, jaký melír na tmavě hnědé vlasy použít a co vám bude slušet.

Jaký melír na tmavě hnědé vlasy?

Přemýšlíte, jakým melírem oživit tmavě hnědou hřívu? Možná se budete divit, ale těch možností, mezi kterými si můžete vybírat, není zrovna málo. Za nás je vhodný melír na tmavě hnědé vlasy tento:

  • blond melír
  • červený melír
  • fialový melír
  • modrý melír
  • zelený melír

Pro jakou barvu se rozhodnete? Kdo se bojí experimentovat, měl by vsadit na klasiku – tedy na blonďaté melíry, které tmavě hnědé vlasy krásně oživí. Komu ale nevadí vydat se výraznější cestou, může zvolit zelenou nebo třeba modrou.

Blond melír

Blonďatý melír na tmavě hnědé vlasy patří mezi nejoblíbenější volbu a to z jednoho prostého důvodu: rozjasňuje. Záleží samozřejmě na četnosti a hustotě melírovaných pramenů, ale můžete se spolehnout, že tahle barva na vašich vlasech zaručeně vynikne.

Červený melír

Odstíny červené jsou pro majitelky tmavě hnědé hřívy dobrou volbou. A je jedno, jestli zvolíte výraznější červenou, sytě rudou nebo dáte přednost bordó odstínům. Všechny budou vypadat dobře.

Fialový melír

Zde už lehce zacházíme mezi experimentální barvy, které rozhodně nejsou pro každého. Hledáte-li ale tip na melír na tmavě hnědé vlasy a nebojíte se proměny, pak je fialová vaše barva. A věřte, že s tímto melírem vás jen tak někdo nepřehlédne.

Modrý melír

Dneska už se lidé tolik nebojí vybočit z řady, pokud jde o vizáž. Chcete-li pořádnou změnu, která se neobejde bez nepovšimnutí ze strany okolí, zkuste si do tmavě hnědých vlasů udělat modré melíry. Toho si všimne každý, to se vsaďte.

Zelený melír

Pro někoho naprostá šílenost, pro jiného způsob, jak se odlišit. Zelený melír na tmavě hnědé vlasy vůbec není špatný nápad, ba spíše naopak. Je to zajímavé a bezesporu originální.