KrásaKrása a módaMódaNezařazené

Maxi sukně všude kolem během léta: Jak je správně nosit?

Maxi sukně všude kolem během léta: Jak je správně nosit?

Dlouhé sukně neodmyslitelné patří k létu. Obvykle jsou rozevláté, plné květů a ženy v nich vypadají jako víly. Toužíte také po romantickém letním outfitu? Poradíme vám, pro koho se maxi sukně hodí i s čím je kombinovat.

Výhody maxi sukně a pro koho je maxi sukně vhodná

Maxi sukně ledacos skryjí. Pokud máte silnější nohy, stehna plná modřin nebo jste si nohy zrovna nestihla oholit, maxi sukně je pro vás to pravé. Pod tento typ sukně totiž schováte vše, co nechcete, aby bylo vidět. Navíc rozevláté maxi sukně jsou ohromně pohodlné a ochrání vás také před slunečními paprsky. Po západu slunce pak i před případným chladem.

Obecně platí, že maxi sukně se hodí spíše pro vyšší ženy. Nosit je však mohou i ženy menšího vzrůstu. Doporučujeme k nim však obout boty na podpatku nebo na platformě. Dámy s kratšíma nohama by měly volit sukni s vyšším pasem.

S čím maxi sukni kombinovat

Dlouhou maxi sukni lze kombinovat s tílkem, tričkem, ale klidně i s košilí. Pozor pouze na barvy, vždy volte takový top, aby barevně ladil k sukni. Pokud zvolíte sukni do pasu, zastrčte top dovnitř. V případě bokové sukně můžete top nechat volně, ale pamatujte, že by měl být spíše upnutější.

K maxi sukním se také skvěle hodí dlouhé visací náušnice nebo dlouhé náhrdelníky.

Tip pro vás: Maxi sukni si můžete obléknout i s crop topem nebo vrškem od plavek a vyrazit v ní rovnou na pláž nebo na koupaliště.

Jaké maxi sukně jsou in

Rády sledujete módní trendy a jdete s dobou? Tady je pár tipů, co se letos nosí:

  • maxi sukně s nejrůznějšími potisky
  • květované maxi sukně
  • maxi sukně s ombré efektem
  • dlouhé sukně z transparentních materiálů