Horoskopy

Týdenní horoskop 19. – 25. června. Býka čekají nečekané finance, nezadané Váhy mohou potkat spřízněnou duši

Týdenní horoskop 19. – 25. června. Býka čekají nečekané finance, nezadané Váhy mohou potkat spřízněnou duši

Beran

Pokud do svého jídelníčku zařadíte listovou zeleninu a okurku, vaše tělo vám poděkuje. Už dlouho je zanedbáváte a začíná se to projevovat na vašem zdravotním stavu. V tomto týdnu můžete počítat se selháním techniky – mobilní telefon nebo jiné elektronické zboží. Díky tomu budete nuceni utratit větší částku ze svých úspor. Nevíte, komu ze svých známých můžete věřit, a z toho jste trochu ve stresu. Nesdílejte s nikým informace o své finanční situaci.

Býk

Čeká vás spousta důležitých rozhodnutí. Jejich řešení neuspěchejte, zjistěte si všechny informace, nejlépe z několika různých zdrojů. Můžete se cítit ve stresu, což zhorší také váš zdravotní stav. V tomto týdnu můžete získat finance ze zdroje, se kterým jste ani nepočítali. Máte tendence je utratit, vhodnější by ale bylo nechat si je na později. Členové vaší rodiny touží po změnách v domácnosti, které vy nesdílíte. To může vyvolat řadu konfliktů.

Blíženci

Tvrdá práce, kterou jste vynaložili za účelem dosažení lepšího zdraví, se nyní začíná projevovat. Můžete očekávat, že se to projeví nejenom na vaší fyzické kondici, ale také vzhledu. Druhé pohlaví si vás začne více všímat. Největším nepřítelem týdne pro vás bude chamtivost. Nejste ochotni se s nikým o nic rozdělit. Doma vládne harmonie, takže je to pro vás místo, kde si můžete skutečně odpočinout. V zaměstnání ale budete muset pracovat dlouho.

Rak

Těšíte se dobrému zdraví, což se projevuje i v jiných aspektech života. Jste sebevědomí, díky čemuž se vám daří prosadit své nápady nejenom v zaměstnání, ale také v domácnosti. Zvýšenou pozornost dbejte na to, co komu říkáte. Opatrní buďte také na své finance. Existuje možnost, že z vás někdo vyláká finanční částku, se kterou už se znovu neshledáte. Je dobré sejít se s nejbližšími přáteli a promluvit si s nimi o vašich obavách. Díky tomu se budete cítit mnohem lépe a načerpáte energii.

Lev

I když se těšíte dobrému zdraví, láká vás představa zapracovat na své postavě. Návštěva posilovny nemusí být špatný nápad. Kvůli jednomu z kolegů bude poškozena vaše image. Díky tomu můžete přijít o finanční odměnu. Zábavu najdete se svými přáteli a rodinou, kteří vás nabíjí energií a dobrou náladou. Doma vás stres rozhodně nečeká. Snažte se brát své povinnosti vážně, protože vás čekají postihy v případě laxnosti.

Panna

Tento týden se zaměřte na plnění svých snů a přání. Díky tomu se vyhnete psychickému stresu, který nad vámi visí. I když jste v pokušení, vyhněte se utrácení. Peníze se vám budou hodit do budoucna. Pobyt mimo dům do pozdních nočních hodin může rozzlobit blízkého člena vaší rodiny. Snažte se doma příliš nevyvolávat konflikty, protože rány, které zasadíte, se mohou velmi dlouho hojit.

Váhy

Čeká vás nečekaný výlet, který vás velmi vyčerpá. Pokud je to jen trochu možné, odložte toto cestování raději na později. Nic dobrého z něho neplyne. Nemusíte se obávat psychického stresu. Vaše tvůrčí schopnosti jsou na vrcholu, můžete se pokusit získat z nich co nejvíce. Jste obětaví a nebojíte se tvrdé práce, což bude oceněno v zaměstnání. Finanční prospěch z toho nejspíše nepoplyne, dočkáte se ale veřejné pochvaly. Nezadaní mohou zažít týden nových setkání, z nichž jedno bude vypadat na vážný vztah!

Štír

Pokud si chcete zachovat dobré zdraví, budete muset začít pravidelně cvičit. Pokud se snažíte zhubnout, je ideální doba začít s novým jídelníčkem. Bohužel vás čekají nežádoucí výdaje, které budete muset utratit, abyste si udrželi svou životní úroveň. Uvažujete realisticky a prakticky, proto se vrhněte na záležitosti, které tyto dvě vlastnosti vyžadují. Nebojte se podat pomocnou ruku ostatním, energie máte dostatek. Je důležité si uvědomit, že kolegové v práci stojí na vaší straně, ne proti vám. Jinak hrozí vážné problémy.

Střelec

Vyvarujte se konzumace alkoholu a drog, protože existuje možnost, že dojde k vážnému poškození vašeho zdraví. Navíc jste vystaveni stresu, a to jak doma, tak také v zaměstnání. Díky tomu můžete vyčerpávat více energie, než obvykle. Snažte se tedy zaměřit na odpočinek a činnosti, které vás baví. Na pomoc ostatním nebudete mít energii, snažte se jim poradit alespoň slovně. Buďte přátelští a laskaví. Dejte si pozor, ať své intimní záležitosti neprobíráte v blízkosti někoho, kdo by je později mohl použít proti vám.

Kozoroh

Po zdravotní stránce jste na tom velmi dobře. Přesto se vyplatí zaměřit na nějaké klidnější cvičení, jako je například jóga. Ta vám pomůže získat také duševní rovnováhu. Svým nejbližším můžete věřit, myslí to s vámi dobře. Osoby, kterým příliš nedůvěřujete, ale rozhodně nevěřte a jejich radami se neřiďte. Mohlo by to pro vás být škodlivé. Něco podobného můžete očekávat také po finanční situaci. Důvěřujte známým, držte se od rad neznámých lidí. Tvrdá práce se vám vyplatí a můžete si užít ocenění ze strany svých nadřízených.

Vodnář

Můžete očekávat zdravotní potíže, které plynou z nesprávné stravy a cvičení. Snažte se proto zaměřit na čerstvé potraviny a klidné cvičení, jako je například jóga. Po finanční stránce jste na tom dobře, i když se budete muset snažit, abyste příliš neutráceli. Hrozí nečekané výdaje. V rodině panuje harmonie a dobrá nálada. Pokud vás některá z osob ponižuje nebo se k vám chová neslušně, je zapotřebí jí to říci. Vzhledem ke svému osobnímu životu můžete ztratit soustředění v pracovních záležitostech.

Ryby

Můžete se dozvědět nepříznivou zprávu týkající se zdraví někoho z vaší rodiny. Ve finančním životě ale můžete tento týden očekávat štěstí. Pokud chcete provést nějakou investici, nejprve si zjistěte dostupné informace. Něco, co jste už dávno považovali za ztracené, nyní můžete znovu najít. Pokud si chcete zachovat dobré zdraví a šťastnou náladu, měli byste co nejvíce času trávit ve společnosti dobrých přátel a své rodiny.