KrásaKrása a móda

Lehké vzory na nalakované nehty: 5 inspirací na jednoduchý design

Lehké vzory na nalakované nehty: 5 inspirací na jednoduchý design

Dbáte na upravené ruce? Chcete, aby vaše nehty vždy vypadaly dobře? Pokud o své ruce pečujete, děláte dobře. Mnoho lidí si neuvědomuje, že okousané nehty, oprýskaný lak nebo nevzhledné záděry nedělají zrovna dobrý dojem. Přinášíme vám inspiraci na lehké vzory na nalakované nehty, se kterými vaše ruce prokouknou. Někdy totiž stačí málo a nehty vypadají skvěle.

Lehké vzory na nalakované nehty: inspirujte se a vyberte si!

Nosíte nalakované nehty? Určitě máte své oblíbené barvy, třeba sázíte i na ozkoušené kombinace. Dneska vám chceme dát několik tipů, jak své nehty oživit, ozvláštnit a dodat jim šmrnc. Mrkněte na naše tipy na lehké vzory na nalakované nehty a najděte si mezi nimi svého favorita:

  • Tvary
  • Nápisy
  • Proužky
  • Skvrny
  • Mramor

Vzor číslo jedna: geometrické tvary

Mezi lehké vzory na nalakované nehty patří různé geometrické tvary. Kolečka, trojúhelníčky, čtverečky a mnoho dalšího. Pár tahů štětcem a nehty okamžitě vypadají úplně jinak. Nebojte se jednoduchých tvarů.

Foto: Unsplash

Vzor číslo dva: nápisy

Pokud nevíte, jak a čím oživit nalakované nehty, dejte jim nějaký nápis. Může to být třeba jen zkratka nějakého slova, případně rovnou kratší slovíčko. Klidně i v jiném jazyce. Co třeba klasika v podobě nápisu „love“?

Foto: Unsplash

Vzor číslo tři: proužky

Proužky a čárky rozhodně lze zařadit mezi lehké vzory na nalakované nehty. Stačí málo, nehty prokouknou a rozhodně nebudou působit nudně a nezajímavě. Udělejte si proužek na jeden, dva, tři nebo klidně pět prstů. Necháme to na vás.

Foto: Unsplash

Vzor číslo čtyři: skvrny

Nalakujte si nehty, poté si vezměte štětec jiné barvy a udělejte si na nehtech ledabylé cákance. Na první pohled obyčejný vzor, který ale ve výsledku vypadá velmi dobře.

Foto: Unsplash

Vzor číslo pět: mramor

I efekt mramoru si dovolíme zařadit mezi jednoduché vzory na nalakované nehty. Vytvořit na nehtech efekt luxusního mramoru není nijak složité, hravě ten správný grif dostanete do rukou.

Foto: Unsplash