Krása a módaVlasy

Květinová čelenka do vlasů: jak ji nosit v roce 2024

Květinová čelenka do vlasů: jak ji nosit v roce 2024

Patříte-li k mladším ročníků, nemusíte se bát sáhnout po květinové čelence i v běžném dni. Jak ale roky přibývají, ubývá obvykle ubývá vhodných příležitostí nebo naší odvahy. Pokud patříte mezi příznivce podobného stylu, ale už můžete několik let volit, možná se ptáte, kam tyto květinové vlasové doplňky můžete vynést.

  • Hudební festivaly, koncerty a letní akce
  • Plesy a tematické párty
  • Svatby? Ano, ale…

Léto a květiny patří k sobě!

Žádné období roku není tak bohaté na vhodné příležitosti jako právě léto. Spousta kulturních akcí, které se konají pod širým nebem přímo vybízí k volbě originálního outfitu. Lidé jsou otevřenější experimentování, a proto i u ostatních lépe přijímají i netradiční způsoby odívání. Věřte, že květinová čelenka do vlasů nebude nic proti modelům, které na letních kulturních akcích potkáte.

Pokud se tedy chystáte v létě na hudební festival, nebojte se trochu odvázat. Zapleťte si dva francouzské copy. Váš účes nádherně doplní právě květinová čelenka do vlasů.

Jak nosit květinovou čelenku je velmi snadné. Většina z nich bývá na pevném drátku, který lze velmi snadno vytvarovat kolem vaší hlavy, jestli si ale chcete být skutečně jistá, že ozdobu neztratíte, připevněte ji pro jistotu po stranách pinetkami.

Květiny mají na společenských akcích místo

Plesy a různé tematické večírky jsou také výborným místem, kde se zazáří vaše květinová čelenka do vlasů. Jak nosit různé korunky, tak právě i květinové čelenky, je vhodné zejména s navlněnými vlasy, které stačí kolem obličeje kolem čelenky obtočit a pro jistotu ještě zajistit na místě pinetkami.

Na svatbách jen pro někoho

Pokud se chystáte na svatbu, a nejste ani v roli nevěsty, ani v roli družičky, květinové čelence se raději vyhněte. Právě nevěsty a družičky mívají účesy často doplněné květinami, u ostatních hostů se to ale obvykle nehodí.