Krása a módaVlasy

Kulma na velké vlny: jak ji používat a TOP produkt roku 2024

Kulma na velké vlny: jak ji používat a TOP produkt roku 2024

Zejména pokud jste majitelkou dlouhých hustých vlasů víte, kolik práce a trpělivosti vás stojí rozhodnete-li se docílit krásných vln. Majitelky dlouhých kadeří potřebují dokonalého pomocníka, který jim ušetří než čas, ale i nervy. Jaké parametry je vhodné zvažovat, rozhodnete-li se najít novou kulmu na vlasy? A která je ta vůbec nejoblíbenější kulma na velké vlny v roce 2024?

Jak vybrat kulmu na velké vlny

U výběru jakékoli kulmy na vlasy bychom měli zvažovat určité parametry. Mezi ty patří kupříkladu možnost regulovat teplotu, bezpečnostní prvky, povrch kulmovací plochy či délka přívodního kabelu. Jestliže je ale naším cílem pořídit si kulmu, s níž vykouzlíme skutečně velké vlny, potřebujeme kulmu s velkým průměrem. Zaměřte se proto na výrobky, u nichž výrobce udává průměr kulmovací části větší než 32 mm.

TOP kulma na velké vlny

Nejoblíbenější kulmou tohoto roku, se kterou docílíte skutečně nádherných objemných vln je model Sublim Touch od značky BaByliss. Jedná se o kulmu, jejíž průměr činí 38 mm, a patří tak k těm vůbec nejširším kulmám, které jsou na českém trhu k dostání. Lze u ní regulovat teplotu v rozmezí 110 až 180 °C, což v kombinaci s keramickým povrchem vaše vlasy ochrání. Bonusem je její příznivá cena, která se pohybuje okolo osmi set korun.

Jak používat kulmu na vlasy

Hlavně bezpečně! Kulmu vždy používejte v souladu s doporučením výrobce. Nepřekračujte maximální doporučenou dobu a vždy kulmujte pouze suché vlasy. Ty před tepelnou úpravou navíc ošetřete vhodným přípravkem, který jejich kvalitu ochrání a zamezí zbytečnému ničení v důsledku působení nadměrného tepla. Užitečné je používání ochranné rukavice, která zamezí nechtěnému spálení ruky při neopatrné manipulaci.