Krása a módaVlasy

Komu sluší bordó vlasy + tipy na 3 TOP barvy na vlasy

Komu sluší bordó vlasy + tipy na 3 TOP barvy na vlasy

Bordová je barva podzimu a vína, je to barva přírody, která se pomalu chystá ulehnout k zimnímu spánku. Na vlasech to není barva nijak zvlášť výstřední, a přece tolik zajímavá! Každému však bordó barva nesluší. Jak to tedy je? Komu sluší bordó vlasy?

Paradoxně je možné zjednodušeně říct, že bordová barva sluší téměř každému. Je vhodná pro černovlásky i podzimní typy. Pro přírodní zrzky je pak přímo dokonalá. Světlé blondýnky by se však tak velkému přechodu na bordovou barvu měly spíš vyhnout. Jejich jemným rysům by výrazný odstín příliš neprospěl. Myslíte si, že jste i vy ta, komu sluší?

Bordó barva na vlasy, která vás rozhodně nezklame!

Permanentní barva na vlasy L’Oréal Professionnel Majirel Hair Color vám dokáže na vlasech vykouzlit dokonalý efekt. Přestože si ji však můžete koupit domů, patří do rukou profesionálů. Alternativou k této skvělé barvě je pak řada Colorista Permanent Gel od stejné značky. Jedná se o permanentní barvu na vlasy, která je velmi stálá a která se nebude z vlasů vymývat.

Pokud však trváte na přechodnějším či méně invazivním řešení, můžete vždy sáhnout po přelivu. Bordó je natolik tmavý odstín, že snadno chytá i na tmavší vlasy, a ty tak není potřebné před barvením zesvětlovat. Skvělým dočasným řešením je barvící maska Color Fresh v odstínu Rose Blaze od značky Wella Professionals.

Jestliže preferujete raději přírodní cestu, můžete si bez obav zakoupit rubínově červený odstín 6.66 od značky BioKap z řady Nutricolor Delicato Rapid. Ženy, které si tuto barvu zakoupily, jsou s ní velmi spokojeny. Dodává vlasům krásnou barvu, perfektně kryje šediny, neobsahuje parabeny ani amoniak a její složení je veganské. Oproti konvenčním barvám si však poněkud připlatíte. Jedno balení stojí okolo tří stovek. Do čeho jiného bychom ale měli investovat?